Ewa Szatko Wołek – Artystka malarka

ES 100x100Artystka  malarka – samouk. Malarstwo jest jej pasją i sposobem na życie. Specjalizuje się w malarstwie akryl na canvie i wypala w drewnie. Źródłem inspiracji są krajobrazy irlandzkie.


A zaczęło się tak: Zrobiłam prezenty w postaci akrylowych obrazków dla moich koleżanek i się rozkręciło. Prace pokazywane były dalej, spodobały się  i tak dostałam zaproszenie do galerii.
Miałam wystawę w Galway, Dublinie i  Letterkenny. W lutym będę miała wystawę w jeszcze innej galerii w Lutterkenny. Poza tym otrzymuję zaproszenia na targi sztuki i dużo zamówień na portrety.

Moje prace można zobaczyć także w Polsce m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Tarnowie i oczywiście parę obrazów jest w Bobrownikach Małych. Cieszę się i mam nadzieję, że także w  mojej rodzinnej miejscowości będę miała swoich fanów. Namiary na mnie są podane na stronie: EVA PYROGRAPHY MODERN WOOD BURNING ART na facebooku.”

Ewa Pochodzi z Bobrownik Małych,  mieszka i tworzy w Letterkenny (hrabstwo Donegal, Irlandia).

Co prawda nie jestem znawcą sztuki, jednakże oglądając prace Ewy można przyznać, że przedstawione obrazy robią wrażenie na oglądającym. Posiadają czytelność przekazu, doskonałą technikę i to coś, co przyciąga wzrok. To rzadka umiejętność tworzyć tak, aby emocje dotarły do odbiorcy – to talent artysty. Szczerze gratuluję imponującego rozwoju artystycznego i życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że uda się kiedyś zobaczyć na żywo wystawę prac Naszej artystki w Domu Kultury. Póki co zapraszamy do oglądania wirtualnej galerii.

Dorota Katra


Może Ci się również spodoba

4 komentarze

  1. dana pisze:

    Ewuniu dziekuje bardzo za pozdrowienia .Wiele sukcesu žycze i bylo by bardzo mile sie spotkac w bobrownikach.

  2. Katarzyna Stawarz pisze:

    Pani Ewo gratuluję tak wielkiego talentu, jestem pod wielkim wrażeniem ……to wszystko jest piękne pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *