Hity z mojego ogródka 2010 – Rozstrzygnięte

100x100-hityRozstrzygnięcie konkursu pt.:”Hity z mojego ogródka 2010” zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Bobrownikach Małych i wręczenie nagród odbyło się 17.10.2010r.

  1. Najwięcej głosów internautów a tym samym I miejsce zdobyła Ewa Zuziak – 270 głosów, otrzymała w nagrodę Klon Zielony szczepiony na pniu.
  2. II miejsce zajęła Jolanta Rodak – 107 głosów, otrzymała w nagrodę, Świerk Conica szczepiony na pniu,
  3. III miejsce zdobył Kamil Kawa – 10 głosów ,otrzymał Świerk Conica,
  4. IV miejsce zajęła Marzena Zuziak – 8 głosów, otrzymała Klon Czerwony ,
  5. V miejsce zajęły: Danuta Szumlańska i Katarzyna Stawarz po 6 głosów, otrzymały Świerki Conica

Wszyscy uczestnicy otrzymali cebulki Hiacyntów.

Nagrody w konkursie ufundowali : Szkółka Drzew i Krzewów ozdobnych „MARKUS” w Bobrownikach Małych, Szkółka Krzewów ozdobnych w Ostrowie, Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych. Serdecznie dziękujemy za przychylność i hojność ofiarodawców.

Nagrody i gratulacje składał sołtys wsi Leszek Katra – później nadszedł czas na spotkanie przy kawie i ciastku. Wszystkim laureatom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w następnym roku.Zdjęcia: Marek Matuszczyk

hity-z-ogrodka

Hity z mojego ogródka

Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą Hity z mojego ogródka.

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Bobrownik Małych i okolic, dbających o estetykę swojego otoczenia i urodę wsi chcących pochwalić się swoimi ciekawymi roślinami. Zdjęcia z opisem [ imię i nazwisko, nazwa rośliny] można składać w Bibliotece w Bobrownikach Małych [ w godzinach pracy ] lub przesłać mailem na adres: gbp.bm@op.pl.

Prace należy składać do 30 września 2010.

Istnieje możliwość zgłoszenia tylko chęci uczestnictwa w konkursie a pozostałe formalności zostaną zrealizowane przez Bibliotekę. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają cenne nagrody, a ich prace zostaną zaprezentowane w bibliotece i na stronie internetowej Bobrownik Małych.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Do konkursu „Hity z mojego ogródka” organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Bobrownikach Małych, zgłosiło się 6 uczestników ze swoimi hitami ogródkowymi.

Zwycięzca zostanie wybrany poprzez głosowanie internautów. Termin nadsyłania zgłoszeń trwa do 30 września, a głosowanie do 15 października 2010.

Na laureata konkursu czeka interesująca nagroda wzbogacająca jego ogródek. Nagrody pocieszenia otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *