„Jak bóbr nad stawem zamieszkał” – konkurs plastyczny

Stowarzyszenie CASTOR  oraz Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zapraszają czytelników bibliotek i uczniów szkół podstawowych klasy 0-III z terenu Gminy Wierzchosławice do udziału w konkursie plastycznym przedstawiającym bobra europejskiego CASTOR fiber.

 

Interpretacja tematu jest dowolna i zależna od osoby wykonującej pracę, należy jednak odwzorować charakterystyczne cechy bobra w dosłowny lub artystyczny sposób. Mogą to być sympatyczne portrety tego charakterystycznego ssaka jak również ukazanie bobra w swym naturalnym środowisku. Preferowane będą prace kształtujące przyjazny wizerunek tego zwierzęcia.

Regulamin konkursu:

Jak bóbr nad stawem zamieszkał-VIII

Załącznik 1:

Załącznik 1.do konkursu

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Bobrowianin 1 pisze:

  Niedawno odbyła się Akcja Krwiodawstwa, na której była możliwość skorzystania z wielu darmowych atrakcji m.in dmuchany zamek, lody, ciasteczka,napoje. Ja i moje dziecko byliśmy bardzo zadowoleni.

 2. Organizatorzy pisze:

  Serdecznie dziękujemy za pozdrowienia i jednocześnie zapraszamy do współpracy z nowymi pomysłami i w pozyskiwaniu Sponsorów, którzy chętnie sfinansują darmowe atrakcje dla dzieci. Zaznaczamy, że organizatorzy działają charytatywnie dla dobra wsi i jej mieszkańców. Tego typu impreza niesie za sobą wiele kosztów, które muszą być poniesione m.in. ZAiKS, muzyka, nagrody, ochrona itp. Nawiasem mówiąc, Gmina nie posiada darmowego dmuchańca tylko CKWP i wynajmujący też ponosi koszty obsługi tego typu imprezy.
  Z pozdrowieniami
  Organizatorzy

 3. Bobrowian pisze:

  Co roku jest ten Dzień Bobra w Bobrownikach Małych i jak zwykle znowu trzeba będzie zapłacić krocie za atrakcje dla dzieci ponieważ organizatorzy nawet nie potrafią załatwić choćby darmowego dmuchańca z Gminy . Pozdrowienia dla organizatorów Dnia Bobra 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *