Kostiumowy Bal Andrzejkowy dla dzieci-fotorelacja

indeksNa balu andrzejkowym zorganizowanym na kilka dni przed wigilią świętego Andrzeja, pragnęliśmy wspólnie z najmłodszymi uczcić czas magii , wróżb i wspaniałej zabawy poprowadzonej przez panie z firmy Rajtek Dziecięcy Raj.

 

Oprócz świetnej zabawy nie zabrakło poczęstunku dla wszystkich uczestników balu.Kulminacyjną częścią programu były wybory króla i królową balu. Po długiej naradzie jury zdecydowało, że Królem i Królową Balu 2016 zostali: Ksawery Skóra i Dominika Golec. Gratulujemy.Malowaniem twarzyczek dzieciom zajęły się Joanna Golec i Urszula Kwiecień , którym serdecznie dziękujemy, natomiast za fotorelację dziękujemy Monice Kwiecień. Impreza sfinansowana ze środków finansowych Funduszu Sołeckiego i Stowarzyszenia CASTOR z Bobrownik Małych.


fot. Monika Kwiecień

 

 

Zapraszamy serdecznie dzieci na Kostiumowy Bal Andrzejkowy w dn. 19 listopada br. o godz. 16:00 do 19:00 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych.

 

 

W programie: gry , konkursy , zabawy, plac zabaw, malowanie twarzy, na dzieci oprócz świetnej zabawy czekać będzie smaczny poczęstunek, wybór króla i królową balu, kiermasz ciast . Zabawę poprowadzi – RAJTEK DZIECIĘCY RAJ

Od godz. 19:30 zapraszamy dorosłych na spotkanie andrzejkowe przy muzyce mechanicznej. Wstęp wolny.

bal

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *