Mecz Błękitni Tarnów 2:6 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

Nasza drużyna po tygodniowej przerwie udała się do Tarnowca by zmierzyć się z drużyna Błękitnych, która z powodu budowy nowego obiektu rozgrywa tam swoje mecze jako gospodarz.  Mecz rozpoczął się o godz. 17:00, a już po trzech minutach nasi kibice  mogli cieszyć się z prowadzenia zespołu….

Po faulu na Jakubie Karasiu do piłki podszedł Łukasz Fudalej i mocnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza. Mecz toczył się pod dyktando naszych zawodników chociaż i gospodarze mieli na początku swoja dobrą sytuację bramkową. W 29 minucie meczu po faulu bramkarza na Mateuszu Nosku sam poszkodowany podszedł do piłki i pewnym uderzeniem zamienił rzut karny na bramkę. Nie długo przyszło nam  czekać na podwyższenie wyniku  bo już po 5 minutach Jakub Karaś strzelił swojego pierwszego gola dla Bobrovi. Błękitni rozpoczęli od środka boiska i zaraz znów musieli tam wrócić, szybkie przyjęcie piłki długie podanie do Adriana Miśtaka a ten przelobowując bramkarza gospodarzy ustala wynik pierwszej połowy na o:4  dla gości. Po przerwie trener pozwala pokazać się na boisku trzem młodym  zawodnikom Łukaszowi Jarkowi, który zastąpił Adriana Miśtaka, Patrykowi Turkowi za Łukasza Fudaleja, a także Kubie Usarzowi za Jakuba Karasia.Drugą połowę zaczęliśmy znów od mocnego uderzenia w 50 minucie Patryk Smoleń wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy , podwyższając wynik spotkania na 0:5. W 55 minucie na boisku pojawił się Andrzej Chłopecki , który zastąpił kapitana naszej druzy ny Piotra Fudaleja, który narzekał na drobny uraz. W 63 minucie spotkania po rzucie wolnym Błękitni zdobywają bramkę. Nasza gra nabrała trochę niepotrzebnej nerwowości co skutkowało utratą drugiej bramki. Kiedy wydawało się , że mecz zakończy się wynikiem 2:5 szarżą bokiem boiska popisał  się Kuba Usarz, który  został faulowany przez obrońcę i sędzia znów musiał wskazać 11 metr. Do piłki podszedł Mateusz Nosek i kolejny raz się nie pomylił. Mecz zakończył się wynikiem 2:6 dla naszej drużyny, a także sporym doświadczeniem dla najmłodszych piłkarzy, którzy dostali więcej czasu niż zazwyczaj na boisku. To kolejny mały kroczek w stronę upragnionego awansu . Gratulujemy.

Zapraszamy na kolejny mecz  Bobry Bobrovia vs Biała w Białej,  który odbędzie się  20 maja br. (sobota) o godz. 17:00 na stadionie w Bobrownikach Małych .

Skład: 12.Emanuel Rodak, 2.Paweł Fudalej, 3.Piotr Fudalej, 6.Łukasz Fudalej, 16.Tomasz Seremet, 7.Sławomir Seremet, 9. Mateusz Fudalej, 10.Mateusz Nosek, 17.Adrian Miśtak, 11.Patryk Smoleń, 14.Jakub Karaś.

Rezerwowi: 5.Patryk Turek, 8.Kuba Usarz, 15.Łukasz Jarek, 20.Andrzej Chłopecki.