Rozkład jazdy

100x100-bobrownikiRozkład Jazdy autobusu:

Firma Przewozowa „BOG-MAR” Bogusz Marek, Bobrowniki Małe 120

tel: 601-501-103

KURS: Tarnów – Radłów przez: Komorów, Rudka, Siedlec

PRZYSTANKI: FR FW FR F6 S FR FW6+ FR F N
Tarnów D.H. Świt 7:10 9:00 10:00 11:00 13:00 14:00 15:20 15:30 17:10 19:30 23:10
Tarnów-Mościce Plac 7:19 9:09 10:09 11:09 13:09 14:09 15:20 15:29 15:39 17:19 19:39 23:19
Ostrów – Kruszgeo 7:24 9:14 10:14 11:14 13:14 14:14 15:26 15:34 15:44 17:24 19:44 23:24
Wierzchosławice – Kolonia 7:28 9:19 10:19 11:19 13:19 14:19 15:39 15:49 17:29 19:49 23:28
Gosławice 7:32 9:23 10:23 11:23 13:23 14:23 15:34 15:43 15:53 17:33 19:53 23:32
Komorów 7:39 9:30 10:30 11:30 13:30 14:30 15:41 15:50 16:00 17:40 20:00 23:39
Rudka – Szkoła 7:41 9:32 10:32 11:32 13:32 14:32 15:43 15:52 16:02 17:42 20:02 23:41
Bobrowniki Małe 7:44 9:35 10:35 11:35 13:35 14:35 15:46 15:55 16:05 17:45 20:05 23:44
Siedlec 7:49 9:40 10:40 11:40 13:40 14:40 15:51 16:00 16:10 17:50 20:10 23:49
Łęka Siedlecka 7:52 9:42 10:42 11:42 13:42 14:42 15:53 16:02 16:12 17:52 20:12 23:52
Radłów 7:55 9:45 10:45 11:45 13:45

KURS: Radłów – Tarnów przez: Siedlec, Rudka, Komorów

PRZYSTANKI: + F6 FR FR F6 FR FW FR N
Tarnów D.H. Świt 6:07 6:22 7:35 8:47 10:42 11:47 12:35 14:30 18:36 22:32
Tarnów-Mościce Plac 5:58 6:13 6:31 7:26 8:38 11:33 11:38 12:26 14:21 18:28 22:23
Ostrów – Kruszgeo 5:53 6:08 6:26 7:21 8:31 10:28 11:31 12:21 14:16 18,23 22:18
Wierzchosławice – Kolonia 5:49 6:04 7:17 8:29 10:23 11:29 12:17 14:12 22:14
Gosławice 5:45 6:00 6:17 7:13 8:25 11:20 11:25 12:13 14:08 18:15 22:10
Komorów 5:38 5:53 6:10 7:05 8:18 10:13 11:18 12:06 14:01 18:08 22:03
Rudka – Szkoła 5:36 5:51 6:07 7:03 8:16 10:11 11:16 12:04 13:59 18:06 22:01
Bobrowniki Małe 5:33 5:48 6:05 7:00 8:13 10:08 11:13 12:01 13:56 18:03 21:58
Siedlec 5:28 5:43 6:55 8:08 10:03 11:08 11:56 13:51 17:58 21:53
Łęka Siedlecka 5:25 5:40 6:52 8:05 10:00 11:05 11:53 13:48 17:55 21:50
Radłów 8:01 9:56 11:01 11:50 13:45

Objaśnienia:

+ kursuje w niedziele i święta
F kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
6 kursuje w soboty
W kursuje w okresie wakacji
N nie kursuje w dni świąteczne, Wielką Sobotę, Wigilię i Sylwestra
S kursuje w dni nauki szkolnej
R kursuje w okresie roku szkolnego

Administrator strony nie odpowiada za błędy w rozkładzie jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>