Dzień Kobiet w Bobrownikach Małych – relacja

W niedzielę, 11 marca br. Sołtys Bobrownik Małych i Stowarzyszenie CASTOR zaprosili mieszkańców gminy na wyjątkowe popołudnie z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Było uroczyście i bardzo wesoło. Uroczystość rozpoczęła się od występu niesamowitej wokalistki Ewy Judasz  z energetycznym i pełnym emocji przekazem kobiecych przebojów. Dopełnieniem artystycznego klimatu był  występ grupy teatralnej „OTO MY” z Klubu Seniora PRZYSTAŃ z nową sztuką kabaretową „Wieczorne TV” pod kierunkiem Katarzyny Gurgul.

Artyści rozśmieszyli do łez publiczność a ona nagrodziła ich gromkimi brawami. W uroczystości wzięli udział zacni goście: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego – Jacek Hudyma z żoną, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy – Jolanta Rodak, Stowarzyszenie „ZASOWIANKI” z Zasowa  na czele z prezesem stowarzyszenia Renatą Przydzielską , Prezes OSP w Bobrownikach Małych – Bogdan Rodak. Okazjonalne życzenia słowa uznania i wszelkich serdeczności, skierowane do świętujących tego dnia Pań złożył Etatowy Członek Zarządu Powiatu  Tarnowskiego oraz Sołtys Bobrownik Małych. Miłym a zarazem wzruszającym akcentem niedzielnej uroczystości było wręczenie pucharu Starostwa Powiatu Tarnowskiego na ręce prezes Stowarzyszenia CASTOR – Dorocie Katra za działalność stowarzyszenia na rzecz lokalnej społeczności , która w imieniu stowarzyszenia serdecznie podziękowała za otrzymane wyróżnienie, traktując je jako zobowiązanie do podejmowania jeszcze większych wysiłków na rzecz lokalnego środowiska, składając życzenia radości życiowej zarówno obecnym Paniom jak i Panom, podziękowała za wsparcie, pomoc organizacyjną i  za całokształt owocnej pracy – Jackowi Hudymie, Jolancie Rodak, Leszkowi Katra, Krzysztofowi Boguszowi i Klubowi Seniora „PRZYSTAŃ”. Gratulacje od publiczności otrzymał Krzysztof Bogusz – dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach za „Złotą Różę Temi 2017” w kategorii: działalność społeczna  za „ożywienie” CKWP w Wierzchosławicach i stworzenie w krótkim czasie miejsca przyjaznego mieszkańcom w każdym wieku oraz za doskonałą współpracę z lokalnymi organizacjami społecznymi. Gratulujemy. Na zakończenie uroczystości wszyscy goście obdarowani zostali cukierkami i zaproszeni na kawkę i słodki poczęstunek.


fot. Monika Kwiecień

fot. Tomasz Pyrchla

 

 

 

Zapraszamy serdecznie na Dzień Kobiet dnia 11 marca 2018 r. o godz. 16:00 do Domu Kultury w Bobrownikach Małych.

 

W programie:

  • Recital Ewy Judasz
  • Widowisko „Wieczorne tv” czyli wirtualny obraz telewizyjny na wesoło w  wykonaniu Klubu Seniora „Przystań” z Wierzchosławic
  • Słodki poczęstunek

Organizator: Sołtys Bobrownik Małych, Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *