11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości w Bobrownikach Małych – fotorelacja

W czwartek , 11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości, które rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym w Rudce po której nastąpił przejazd rowerowo- konny i złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy  pod pomnikiem św. J. Nepomucena na cmentarzu wojennym w Bobrownikach Małych.

Kolejnym punktem programu był koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego Angel Voice pod dyrekcją Katarzyny Sroki. Po części artystycznej , przyszedł czas na piknik patriotyczny czyli wspólne śpiewanie przy akompaniamencie Damiana Barnasia, któremu serdecznie dziękujemy , degustacje bigosu, kiełbasek z grilla , ciast i niezastąpionego grzańca.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście  Andrzej Mróz wójt Gminy Wierzchosławice, Zbigniew Suda radny Gminy Wierzchosławice, Maria Pochroń dyrektor  Szkoły Podstawowej w Rudce, delegacja OSP w Bobrownikach Małych, delegacja KGW „Borowianki” z Bobrownik Małych.

Projekt współfinansowany przez Gminę Wierzchosławice , Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych i Stowarzyszenie Klub Jeździecki Komorów. Szczególne podziękowania należą się Marii Lech radnej Gminy Wierzchosławice i  Marii Nadolskiej  członkini KGW „Bobrowianki” z Bobrownik Małych oraz wszystkim osobom , którzy ten szczególny dzień wspólnie  z nami świętowali.

fot. Joanna Golec


 

Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych i Stowarzyszenie Klub Jeździecki Komorów zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w Bobrownikach Małych, które odbędzie się 11 listopada 2021 r od godz. 12.30 obok Domu Ludowego w Bobrownikach Małych. Szczegóły na plakacie.

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *