Akcja „Podziel się Mikołajkiem” – zakończona SUKCESEM

100x100-mikolajAkcja „Podziel się Mikołajkiem”, polegająca na zbiórce prezentów mikołajkowych dla dzieci leczących się na oddziale onkologicznym Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie-Prokocimiu, zakończona sukcesem. Ale nie mogło być inaczej, gdyż tak olbrzymie zaangażowanie ludzi o wielkim sercu musiało przynieść odpowiednie efekty. Zbiórka trwała do 21 listopada, za pośrednictwem pani Anety Skrabot, która reprezentowała stowarzyszenie i przekazała górę prezentów do oddziałowego przedszkola. Zebrano dużo różnego typu zabawek, gier, książek, malowanek, artykułów papierniczych i słodyczy.

Szczególne podziękowania należą się: Pani Dyrektor, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły , Uczniom i ich Rodzicom ze Szkoły Podstawowej w Rudce, ze Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach, Klubowi Seniorów z Bogumiłowic, Bibliotekom z Mikołajowic i Bobrownik Małych oraz osobom prywatnym.

BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim za zrozumienie i hojność, zasługujecie Państwo na najwyższy szacunek i uznanie, a radość i uśmiech jaki zagości na twarzy dzieci będzie najlepszym podziękowaniem i dowodem na to, że warto było się starć !!!

Inicjatorem akcji było Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych CASTOR.Zdjęcia: Dorota Katra, Aneta Skrabot.

Możesz również polubić…