Dzień Babci i Dziadka w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych

Dnia 22 stycznia br. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych.  Wśród zaproszonych gości znaleźli się : Maria Pochroń – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudce, Maria Lech – Radna Gminy Wierzchosławice, Danuta Szumlańska – Przewodnicząca KGW „Bobrowianki” z Bobrownik Małych. 

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem wszystkich przybyłych gości  przez Dorotę Katra – Sołtys Bobrownik Małych . Pierwsi wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rudce  z inscenizacją” Opowieść Wigilijna”  pod kierunkiem  Ilony Kędzior  następnie na scenę  wkroczyli Mali Swojacy połączona grupa z Wierzchosławic i Bobrownik Małych pod kierunkiem Pauliny Pochroń.

Widzowie nagradzali dzieci wielkimi brawami  wszyscy z dumą i zachwytem patrzyli na swoje wnuki. Uroczystość zakończyła się wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie Damiana Barnasia.

W taki sposób mogliśmy wyrazić wdzięczność , podziękować seniorom za opiekę i wsparcie. Dziadkowie to ogromny skarb dla wnuków, których kochają najbardziej na świecie.

Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Dziękujemy Ilonie Kędzior, Paulinie Pochroń i Damianowi Barnasiowi za ten niezwykły czas , za obecność oraz przepiękny występ, Marii Nadolskiej za pyszne ciasteczka.  Wszystkim którzy uczestniczyli w uroczystości , dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przyjęcie zaproszenia.

fot. Kinga Sikora


Sołtys i Rada Sołecka  Bobrownik Małych oraz Stowarzyszenie CASTOR serdecznie zapraszają na spotkanie z okazji  Dnia Babci i Dziadka, które odbędzie się 22 stycznia o godz. 16:00 w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *