Dzień Dziecka w Bobrownikach Małych – podsumowanie

Za nami radosny i wyjątkowy Dzień Dziecka , który odbył się w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych dn. 01 czerwca br. Uśmiechów w tym dniu było bez liku a to za sprawą wyśmienitej zabawy. Niezwykłym zainteresowaniem najmłodszych cieszył się spektakl pt. „Droga do szczęścia” historia babci, która szukała prawdziwego szczęścia w wykonaniu wspaniałych animatorów z Teatru Lalek „Kukiełka” z Ptaszkowej. 

Zabawy i konkurencje przeprowadzone przez Panią Ewę, animatorkę z pasją sprawiły dzieciom dużo radości i uśmiechu.

Oczywiście nie zabrakło również przysmajków dla naszych najmłodszych różnego rodzaju słodkości oraz napojów przygotowanych przez Panie z KGW „Bobrowianki”. Słodkościami częstowała dzieci też Pani Maria Lech radna gminy Wierzchosławice.

Cieszymy się , że mogliśmy sprawić dzieciom tyle radości w dniu ich święta, a widok uśmiechniętych i szczęśliwych dzieci sprawił nam ogromną radość.

Przedsięwzięcie było współfinansowane z funduszu sołeckiego.


 

Dnia 1 czerwca br. w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych obchodzony będzie Dzień Dziecka  w godz. od 12:30 do 15:00W programie :

  • spektakl pt. „Droga do szczęścia” przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu aktorów z Teatru Lalek „Kukiełka” z Ptaszkowej
  • gry i zabawy poprowadzi Agencja Artystyczna E-muz
  • balonowy ogród czyli balonowe figurki dla każdego

 Ponadto: słodki poczęstunek  dla każdego dziecka przygotowany przez KGW „Bobrowianki  z Bobrownik Małych

Serdecznie zapraszają

Sołtys i Rada Sołecka Bobrownik Małych ,KGW „Bobrowianki” z Bobrownik Małych ,Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych , Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych                                             Szkoła Podstawowa im. W. Witosa w Rudce                                       

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *