Dzień Kobiet w Bobrownikach Małych

W niedzielę 8 marca zgodnie z coroczną już tradycją w Domu Kultury w Bobrownikach Małych odbyły się obchody Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn organizowane przez  Sołtysa i Radę Sołecką Bobrownik Małych oraz Stowarzyszenie CASTOR.

Przygotowany program artystyczny wzbudził ogromne emocje wśród przybyłych Gości.Krótki pokaz umiejętności bardzo sympatycznego  zespołu ludowego Mali Bobrowianie  pod kierownictwem Pauliny Pochroń  jak i wielokrotnie nagradzany w kraju  chór szkolny Angel Voice pod kierownictwem Katarzyny Sroki , który podczas każdego występu zaskakuje nas czymś nowym oraz utwory muzyczne w wykonaniu utalentowanego ucznia Szkoły Podstawowej w Rudce  Michała Stawarza zostały nagrodzone gromkimi brawami. Zwieńczeniem wieczoru był słodki poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie CASTOR

fot. Joanna Golec


Sołtys i Rada Sołecka Bobrownik Małych oraz Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych zapraszają Panie  ale także i Panów  do Domu Kultury w Bobrownikach Małych  w dniu 8 marca o godz. 16:00 na uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

W programie:

  • Występ zespołu dziecięcego „Mali Bobrowianie”
  • Występ solistów z chóru szkolnego Angel Voice
  • Utwory muzyczne w wykonaniu ucznia SP w Rudce
  • Słodki poczęstunek

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *