Ewa Szatko Wołek – Artystka malarka

ES 100x100Artystka  malarka – samouk. Malarstwo jest jej pasją i sposobem na życie. Specjalizuje się w malarstwie akryl na canvie i wypala w drewnie. Źródłem inspiracji są krajobrazy irlandzkie.


A zaczęło się tak: Zrobiłam prezenty w postaci akrylowych obrazków dla moich koleżanek i się rozkręciło. Prace pokazywane były dalej, spodobały się  i tak dostałam zaproszenie do galerii.
Miałam wystawę w Galway, Dublinie i  Letterkenny. W lutym będę miała wystawę w jeszcze innej galerii w Lutterkenny. Poza tym otrzymuję zaproszenia na targi sztuki i dużo zamówień na portrety.

Moje prace można zobaczyć także w Polsce m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Tarnowie i oczywiście parę obrazów jest w Bobrownikach Małych. Cieszę się i mam nadzieję, że także w  mojej rodzinnej miejscowości będę miała swoich fanów. Namiary na mnie są podane na stronie: EVA PYROGRAPHY MODERN WOOD BURNING ART na facebooku.”

Ewa Pochodzi z Bobrownik Małych,  mieszka i tworzy w Letterkenny (hrabstwo Donegal, Irlandia).

Co prawda nie jestem znawcą sztuki, jednakże oglądając prace Ewy można przyznać, że przedstawione obrazy robią wrażenie na oglądającym. Posiadają czytelność przekazu, doskonałą technikę i to coś, co przyciąga wzrok. To rzadka umiejętność tworzyć tak, aby emocje dotarły do odbiorcy – to talent artysty. Szczerze gratuluję imponującego rozwoju artystycznego i życzę dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że uda się kiedyś zobaczyć na żywo wystawę prac Naszej artystki w Domu Kultury. Póki co zapraszamy do oglądania wirtualnej galerii.

Dorota Katra


Możesz również polubić…

4 komentarze

  1. dana pisze:

    Ewuniu dziekuje bardzo za pozdrowienia .Wiele sukcesu žycze i bylo by bardzo mile sie spotkac w bobrownikach.

  2. Katarzyna Stawarz pisze:

    Pani Ewo gratuluję tak wielkiego talentu, jestem pod wielkim wrażeniem ……to wszystko jest piękne pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *