Hity z mojego ogródka 2010 – Rozstrzygnięte

100x100-hityRozstrzygnięcie konkursu pt.:”Hity z mojego ogródka 2010” zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Bobrownikach Małych i wręczenie nagród odbyło się 17.10.2010r.

  1. Najwięcej głosów internautów a tym samym I miejsce zdobyła Ewa Zuziak – 270 głosów, otrzymała w nagrodę Klon Zielony szczepiony na pniu.
  2. II miejsce zajęła Jolanta Rodak – 107 głosów, otrzymała w nagrodę, Świerk Conica szczepiony na pniu,
  3. III miejsce zdobył Kamil Kawa – 10 głosów ,otrzymał Świerk Conica,
  4. IV miejsce zajęła Marzena Zuziak – 8 głosów, otrzymała Klon Czerwony ,
  5. V miejsce zajęły: Danuta Szumlańska i Katarzyna Stawarz po 6 głosów, otrzymały Świerki Conica

Wszyscy uczestnicy otrzymali cebulki Hiacyntów.

Nagrody w konkursie ufundowali : Szkółka Drzew i Krzewów ozdobnych „MARKUS” w Bobrownikach Małych, Szkółka Krzewów ozdobnych w Ostrowie, Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych. Serdecznie dziękujemy za przychylność i hojność ofiarodawców.

Nagrody i gratulacje składał sołtys wsi Leszek Katra – później nadszedł czas na spotkanie przy kawie i ciastku. Wszystkim laureatom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w następnym roku.Zdjęcia: Marek Matuszczyk

hity-z-ogrodka

Hity z mojego ogródka

Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą Hity z mojego ogródka.

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Bobrownik Małych i okolic, dbających o estetykę swojego otoczenia i urodę wsi chcących pochwalić się swoimi ciekawymi roślinami. Zdjęcia z opisem [ imię i nazwisko, nazwa rośliny] można składać w Bibliotece w Bobrownikach Małych [ w godzinach pracy ] lub przesłać mailem na adres: gbp.bm@op.pl.

Prace należy składać do 30 września 2010.

Istnieje możliwość zgłoszenia tylko chęci uczestnictwa w konkursie a pozostałe formalności zostaną zrealizowane przez Bibliotekę. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymają cenne nagrody, a ich prace zostaną zaprezentowane w bibliotece i na stronie internetowej Bobrownik Małych.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Do konkursu „Hity z mojego ogródka” organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Bobrownikach Małych, zgłosiło się 6 uczestników ze swoimi hitami ogródkowymi.

Zwycięzca zostanie wybrany poprzez głosowanie internautów. Termin nadsyłania zgłoszeń trwa do 30 września, a głosowanie do 15 października 2010.

Na laureata konkursu czeka interesująca nagroda wzbogacająca jego ogródek. Nagrody pocieszenia otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu.


Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *