Hity z mojego ogródka 2011 – Finał

100x100-hityFinały konkursów II edycji :„Maraton Czytelniczy” i „Hity z mojego ogródka” odbyły się 3 września 2011 w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.

„Czytelnikiem Wakacji 2011” w konkursie Maraton Czytelniczy została Ania Sitko, wypożyczając w okresie wakacyjnym 84 książki.

Nagrody ufundowali : Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych CASTOR oraz Biblioteka Publiczna W Bobrownikach Małych – Dorota Katra.

W konkursie „Hity z mojego ogródka 2011” najwięcej głosów internautów otrzymali:

  1. I miejsce Marzena Zuziak (Clematis) -287 głosów (38,7%)
  2. II miejsce Kinga Trytko (Magnolia) – 265 głosów (35,7%)
  3. III miejsce Monika Rodak (Róża pnąca) – 49 głosów (6,6%)
  4. IV miejsce Danuta Wrona (Yucca) – 43 głosy (5,8%)
  5. V miejsce Ewa Zuziak (Krokosmia) – 38 głosów (5,1%)
  6. VI miejsce Ewa Nowak (Lilia królewska) – 31 głosów (4,2)
  7. VII miejsce Kamil Kawa (Dalia) – 29 głosów (3,9%)

Sponsorami nagród byli: Szkółka Drzew i Krzewów „MARKUS” Marek Gurgul (sponsor I edycji konkursu), Urząd Gminy w Wierzchosławicach, Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych.

Pragnę złożyć gorące podziękowania wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli. Dziękuję za ofiarowanie nagród i życzliwość, życząc jednocześnie powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali krzewy m.in. Tuja szmaragd, Jałowiec płożący prowadzony na pniu, krzewuszki, świerk srebrny prowadzony w formie bonsai, książki i koszyczki z ozdobnymi dyniami.

Nagrody wręczał sołtys pan Leszek Katra. Pani Dorota Kowal pasjonatka roślin wszelakich obecna na spotkaniu udzielała wskazówek w kwestii uprawy i pielęgnacji ww krzewów oraz fachowej literatury. Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek. W trakcie spotkania można było oglądać wystawę pn. Wincenty Witos Premier z Wierzchosławic w rocznicę Rządu Obrony Narodowej – ekspozycja została przygotowana przez: Muzeum Okręgowe w Tarnowie Oddział Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach, którą będzie można jeszcze oglądać do 31 października 2011 w godzinach pracy biblioteki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję w następnym roku.Zdjęcia: Katarzyna Stawarz


Hity z mojego ogródka 2011

Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu pod nazwą Hity z mojego ogródka.

Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoje okazy ogrodowe- ciekawe rośliny. Zdjęcia z opisem [imię i nazwisko, nazwa rośliny] należy przesłać mailem na adres: gbp.bm@op.pl do 15 sierpnia 2011r.

Zwycięzca zostanie wybrany poprzez głosowanie internautów. Głosowania odbywać się będzie od 16 sierpnia do 2 września 2011.

Na laureata konkursu czeka interesująca nagroda wzbogacająca jego ogródek. Nagrody pocieszenia otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu. Prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Bobrownik Małych i Wierzchosławic.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *