„Hity z mojego ogródka” X edycja konkursu – rozdanie nagród

Dnia 24.07.2020 r. w Domu Kultury w Bobrownikach Małych  odbyło się rozstrzygnięcie X edycji konkursu pn. „Hity z mojego ogródka” zorganizowanego  z okazji X edycji Dnia Bobra . Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie CASTOR i Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych.

Miło nam poinformować , iż laureatką konkursu została   Kinga Sikora  z  Lawendą   z 682 głosami internautów  , drugie miejsce zajęła Dorota Zuziak  z Kalią ogrodową otrzymując  469 głosów, trzecie miejsce zajął Jarosław Drobot z  Tawułą z  450 głosami według oceny internautów kolejne miejsca zajęli : Dorota Czosnyka  z Róża z jabłonią – 317 głosów, Anna Zorek  z Żylistkiem – 175 głosów, Maria Nadolska z Wielobarwna różą – 124 głosów, Zdzisław Drobot z Lilią – 90 głosów, Małgorzata Padło z Clematisem – 87 głosów, Marzena Kawa z Tawułą Japońską  – 68 głosów, Jolanta Miśtak z Orlikiem – 57 głosów, Monika Smoleń z Trzykrotką ogrodową – 46 głosów, Katarzyna Odbierzychleb z Berberysem miniaturowym – 43 głosy, Edyta Stawarz z Piwonią – 34 głosy, Ewa Kurtyka z Brunerą wielkolistną – 29 głosów, Julia Szczepańska z Żylistkiem – 25 głosów, Marta Połomska-Skrabot  z Goździk skalny – 24 głosy, Wiktoria Szczepańska z Clematisem – 24 głosy, Danuta Wrona z Hibiskusem – 15 głosów, Monika Rodak-Goryl z Kompozycją kwiatową w koszyku – 5 głosów, Józefa Poręba z Dalią – 4 głosy.

W imieniu sponsorów nagrody wręczała przedstawicielka Firmy Handlowo-Usługowej STOKROTKA Magdalena Kwiecień  i oczywiście nie mogło zabraknąć naszego   boberka  Wiktorka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłanie  pięknych hitów i wzięcia udziału w internetowej zabawie.

Sponsorami nagród byli Jadwiga Kwiecień Firma Usługowo-Handlowa STOKROTKA Bobrowniki Małe i Marek Gurgul Szkółka Drzew i Krzewów MARKUS Kraków za co bardzo serdecznie dziękują organizatorzy konkursu.

fot. Katarzyna Stawarz


Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych oraz Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zapraszają do udziału w konkursie pn.”Hity z mojego ogródka”. W tym roku przypada 10 edycja „Dnia Bobra” z tej okazji organizatorzy konkursu zapraszają do udziału w 10 edycji konkursu.

Konkurs adresowany jest do miłośników ogrodnictwa z terenu Gminy Wierzchosławice, którzy chcą zaprezentować swoje okazy ogrodowe i powalczyć o cenne nagrody. Wystarczy przesłać zdjęcie z rośliną [ imię i nazwisko, nazwę swojej rośliny] na adres emaliowy : gbp.bm@op. do 04.07.2020 r. Najciekawsza roślina zostanie wyłoniona poprzez głosowanie internautów . Głosowanie będzie aktywne do 19.07.2020. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w dniu 24.07.2020 o godz. 18:00 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych , wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej www.bobrownikimale.info. Osoby biorące udział w  konkursie wyrażają zgodę , na opublikowanie przetwarzanie swoich danych osobowych  na  stronie internetowej organizatora konkursu.

Na laureatów konkursu jak co roku czekają atrakcyjne nagrody, wszystkie zgłoszenia będą nagrodzone, ufundowane przez

 Firmę Usługowo – Handlową  STOKROTKA Bobrowniki Małe

Szkółka Drzew i Krzewów MARKUS Kraków

Hity z mojego ogródka 2020


UWAGA:
Głosować mogą wszyscy odwiedzający (nie trzeba się logować)

 

ZASADY GŁOSOWANIA:

 1. Głosować mogą wszyscy odwiedzający (nie trzeba się logować)
 2. Głosy, można oddawać 1 raz na 24 godziny.

Zapraszamy do głosowania i uzasadniania wyboru w komentarzach.Głosowanie będzie aktywne od 7.07.2020 do 19.07.2020

To głosowanie jest juz zamknięte

Hity z Mojego Ogródka - 2020
2768 głosy
GłosujWyniki

Możesz również polubić…

7 komentarzy

 1. Jakob57 pisze:

  Kwiat który lubię

 2. Piotr pisze:

  Żółta kalia ogrodowa rzadkość w naszych ogródkach… piękny kwiat…brawo Dorotko

 3. Alicja pisze:

  Piękny i niepowtarzalny żółty kolor kalii ogrodowej fot. Doroty Zuziak

 4. Magda pisze:

  Dorota Zuziak kalia ogrodowa to mój wybór. Piękne kwiaty w słonecznym wiosenno letnim kolorze.

 5. Bardzo mi się podoba kwiat mojej mamy Jolanty Miśtak bo zrobiła fajne ujęcie z pszczołą

 6. Moj tegoroczny ORLIK

 7. Wybrałam kwiat mojej mamy Joli bo mi się podoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *