Konkurs „Hity z mojego ogródka – 2013” – WYNIKI GŁOSOWANIA

100x100ogrodBiblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji konkursu pod nazwą „Hity z mojego ogródka.”
Konkurs adresowany jest do miłośników ogrodnictwa z Bobrownik Małych i okolic, którzy chcą zaprezentować swoje okazy ogrodowe – ciekawe rośliny.

Zdjęcie z opisem [imię i nazwisko, miejscowość, nazwa rośliny] należy przesłać mailem  na adres: gbp.bm@op.pl> do 10.06.2013r. Najciekawsze zdjęcia zostaną wybrane poprzez głosowanie internautów. Głosowanie na zdjęcia będzie aktywne od 11.06.2013 do 10.07.2013.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 13.07.2013r. o godz.14.00, a wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej www.bobrownikimale.info.

Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę, na opublikowanie swojego imienia i nazwiska oraz miejscowości, na stronie internetowej organizatora konkursu. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, zdobiące przydomowe ogródki.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.


Z uwagi na próby oszustw w poprzednich latach, wprowadzamy ZASADY GŁOSOWANIA:

 1. Głosować mogą tylko zalogowani użytkownicy (Formularz rejestracji).
 2. Głosy, można oddawać tylko 1 raz na 24 godziny.
 3. Przy próbach manipulacji w głosowaniu (np.: więcej niż 1 głos na 24h od jednego użytkownika, itp), Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania „nadprogramowych” głosów. Jeżeli sytuacja będzie się nagminnie powtarzać, użytkownik taki zostanie zablokowany.

Zapraszamy do głosowania i uzasadniania wyboru w komentarzach.

Pamiętajmy jednak, że tylko uczciwe głosowanie daje satysfakcję z wygranej !!!To głosowanie jest juz zamknięte

Hity z Mojego Ogródka - 2013
1048 głosy
Głosuj
×

UWAGA:
Głosować mogą tylko zalogowani użytkownicy (Formularz rejestracji).

Możesz również polubić…

18 komentarzy

 1. Paweł Mężyk pisze:

  Moja pomyłka – Głosowanie miało trwać do 10 lipca włącznie, a właśnie wieczorem zauważyłem, że 10 już nie można głosować.

  Przepraszam za zamieszanie.

 2. Monika pisze:

  Dokładnie coś się wczoraj podziało z systemem…. wg podanej informacji głosy można było oddawać do 10 lipca do godziny 00:00. Dlatego wczoraj już nie można było zagłosować aż tu nagle w późnych godzinach wieczornych przedłużono głosowanie do 23:59.
  Nie jest to w porządku.

 3. asad pisze:

  Coś widzę, że gra odbywa się nie fair. Konkurs miał się zakończyć o godzinie 0:00 dnia 10 lipca, a tu nagle, nieoczekiwanie przedłużony do godziny 23:59. Bardzo dziwne…

 4. ula pisze:

  Uważam, że „Pigwa” to najładniejszy kwiat .

 5. bubu pisze:

  Popieram Pana Pawła.z fajnego konkursu zrobil sie poprostu „wyscig szczurów”!!!! niefajnie

  • marysia pisze:

   Ja tu nie widzę żadnego wyścigu szczurów

   • Teti pisze:

    Myślę, że każdy ma jakichś swoich znajomych, którzy go wspierają, a normalną rzeczą jest że od ich liczby zależy ilość otrzymanych głosów. Jedni mają ich więcej a inni mniej. To przecież tylko zabawa. Wydaje mi się, że ten konkurs był właśnie po to, żeby jak najwięcej osób zobaczyło tą stronę, zainteresowało się życiem tej wioski, akcjami jakie są tu organizowane, bo widzę że jest ich sporo. Także gratuluje pomysłu na taki konkurs i jak najbardziej popieram takie przedsięwzięcia. Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia !!!

  • Paweł Mężyk pisze:

   Może wyraziłem się mało precyzyjnie, ponieważ moje stwierdzenie dotyczyło, jak na razie jednego przypadku.
   Zareagowałem tak, gdyż (jak pewnie wielu pamięta) w poprzednich konkursach zdarzały się nadużycia w głosowaniach i musiałem usuwać „nadmiarowe” głosy. Obecny system nie wyklucza całkowicie możliwości nadużyć, ale na pewno utrudnia manipulacje.
   Oczywiście ja rozumiem, że z jednego komputera (IP) może głosować kilku członków rodziny, ale 25 kont to już lekka przesada.

   PS. Konta te zostały usunięte, a numer IP zablokowany na czas trwania konkursu.

 6. Paweł Mężyk pisze:

  Szanowni Głosujący,

  Przypominam, że konkurs jest zabawą, a nie „wyścigiem szczurów”, więc zakładanie wielu kont tylko po to aby nabić licznik jak najszybciej, jest po prostu śmieszne.

  Ostrzeżenie: Posypią się Bany.

 7. mata pisze:

  Glosuje na Azalię Japońską ! Zdjęcie zostało bardzo ciekawie zrobione, fajnie i wyraźnie uchwycone wnętrze kwiatu .

 8. bubu pisze:

  Kuby kwiat jest moim zdaniem najładniejszy i to on powinien wygrac!!!!!!!!!

 9. klaudia123 pisze:

  Kuba Szczepański! Ma śliczny kwiat 🙂

 10. Maria pisze:

  Kwiat nr 2 Kaktus

  • Paweł Mężyk pisze:

   Pani Mario, chcąc głosować należy zarejestrować się na naszej stronie.

   Dopiero po zalogowaniu, pojawią się odpowiednie pola do zaznaczenia własnego wyboru i Pani głos będzie ważny (patrz wyżej: „ZASADY GŁOSOWANIA”)

   Zabezpieczenia te wprowadziliśmy w celu wyeliminowania oszustw, jakie zdarzyły się podczas głosowaniami w poprzednich konkursach.

 11. Ewy Zuziak jest ładny kwiat

 12. Maria pisze:

  W/g mnie wszystkie kwiaty zgłoszone są piękne, więc mam jak zwykle problem z wyborem. Kaktus Danusi czy tulipan Joli?????? Głosuję na kwiat nr 2-KAKTUS D.Sz.

 13. test pisze:

  Piękne kwiaty tylko szkoda, że tak mało… W tamtym roku 17 roślin, a teraz „tylko” 8. Jak widać zeszłoroczne przepychanki słowne odstraszyły uczestników ;-(

  P.S. Tulipan wymiata, ale Azalia też ładna. Życzę powodzenia w głosowaniu.

 14. luck pisze:

  Tulipan „Greigii Queen Ingrid” – Jolanta Rodak – zdecydowanie najfajniejszy obrazek. Fajnie zrobione zdjęcie, piękny i oryginalny kwiat. Ja głosuje na tulipana. Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *