Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater” – Rozstrzygnięty

100x100-ksiazkiKonkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater”

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im. Władysława Stanisława Reymonta w Wierzchosławicach zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Mój ulubiony bohater” na ilustrację do jednej z książek Ewy Stadtmüller

moj-ulubiony-bohater
  1. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci twórczością Ewy Stadtmüller z okazji spotkania z autorką, organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną.
  2. W konkursie uczestniczyć mogą uczniowie klas I-III szkół podstawowych, którzy do 30 kwietnia 2011 r. złożą prace w najbliższej bibliotece publicznej.
  3. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice.
  4. Nagrody, ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za najlepsze prace wręczy pani Ewa Stadtmüller 27 maja 2011 r. w czasie spotkań z uczniami w szkołach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


27 maja 2011 w Szkole Podstawowej im.W.Witosa w Rudce, odbyło się spotkanie z pisarką dla dzieci Ewą Stadmuller.

Najpierw pani Ewa wręczyła nagrody laureatom konkursu plastycznego „Mój ulubiony bohater” organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wierzchosławicach, nagrody ufundowała Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Autorka zaprezentowała wiele swoich bajek i wierszy posługując się kukiełkami i pacynkami przy aktywnej pomocy uczniów. Po zakończeniu spotkania dzieci cierpliwie czekały aby zakupić książki i otrzymać autograf pisarki.

Laureatami konkursu zostali:

  1. I miejsce: Martyna Bryl, Klaudia Czuj, Kamil Durdek, Joanna Golec, Wiktoria Mirek, Jakub Mitera, Miłosz Zorek
  2. II miejsce: Jakub Baran, Mateusz Bodziuch, Filip Czeczot, Nikoletta Hołda, Patryk Kindra, Jakub Kołodziej, Nikoletta Magiera, Karolina Minor, Dawid Prusak, Anna Sitko, Jakub Szczepański, Sabina Wierciak.

Gratulujemy !!!Fotografie: Dorota Katra.

Możesz również polubić…