Konkurs plastyczny na plakat promujący Bibliotekę i Czytelnictwo – Rozstrzygnięcie konkursu i podsumowanie tygodnia bibliotek

indeks

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 8.05.2015 r,odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat promujący Bibliotekę i Czytelnictwo, rozpoczynając tym samym X II Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

Laureatami konkursu zostali:

Karolina Chudzikiewicz, Natalia Ciupek , Michał Stawarz.

Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowanie za udział w Konkursie Plastycznym. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez pana Jacka Hudymę, radnego powiatu tarnowskiego.

W tygodniu bibliotek od 8 – 15 maja pn. „Wybieram Bibliotekę”odbyła się akcja „Zostaw po sobie ślad w bibliotece”, podczas której czytelnicy darowali placówce swoje ulubione książki z własnoręcznie napisaną dedykacją. Na regałach, półkach umieszczono cytaty sławnych ludzi oraz rymowanki i dowcipy na temat książki i biblioteki. Przez cały tydzień częstowano czytelników cukierkami, a najmłodsi dostawali kolorowe zakładki i niebieskie baloniki. W czasie trwania  święta w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Radłowie odbyło się bardzo serdeczne i  miłe spotkanie, na którym miałyśmy  możliwość porównać  bibliotekę z placówką macierzystą i filiami, wymienić doświadczenia, pomysły, a także porozmawiać o podobnych problemach i sposobach ich rozwiązywania z życzliwymi pracownikami biblioteki, którzy chętnie podzielili się z nami swoimi doświadczeniami zawodowymi. Święto bibliotek, zakończyło spotkanie ze starszymi czytelnikami na którym wykonano kwiaty z nasion, głównie z dyni, które zostaną wykorzystane przy wieńcu dożynkowym. W taki to sposób czytelnicy Wybrali Bibliotekę spędzając wolny czas, zdobywając nowe doświadczenia, biesiadując wspólnie przy kawie i ciasteczku.


 


Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych ogłasza Konkurs Plastyczny na plakat promujący Bibliotekę i Czytelnictwo.

  1. Celem konkursu jest promowanie biblioteki i czytelnictwa z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek  8-15 maja.
  2. Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu promującego bibliotekę przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych w dowolnym formacie.
  3. Każdy plakat powinien być opatrzony hasłem promującym bibliotekę i czytelnictwo.
  4. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik w wieku od 9 – 12 lat, który do 30 kwietnia 2015 r. złoży pracę w bibliotece.
  5. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 8 maja 2015 r. o godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych , prace będą eksponowane na wystawie w Domu Kultury w Bobrownikach Małych i na stronie internetowej.
  6. Wymagana jest zgoda rodziców/ opiekuna prawnego uczestnika konkursu na przetwarzanie i publikacje danych osobowych /do odbioru w bibliotece/.

Serdecznie zapraszamy !!!

konkurs nowy

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *