Konkurs plastyczny dla dzieci na zilustrowanie jednej z przygód Plastusia – rozstrzygnięty

Z wielką przyjemnością i satysfakcją w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych ogłaszamy wyniki Konkursu Plastycznego na zilustrowanie jednej z przygód Plastusia w oparciu o książkę Marii Kownackiej „Plastusiowy Pamiętnik”.

Wszystkie złożone prace zachwycają pomysłowością, sposobem wykonania, starannością i kolorystyką. Najlepszymi laureatami okazali się : Karol Barczak, Antoni Bułat, Iza Gola, Wiktoria Gola, Milena Łucek, Filip Rodak, Julia Starzyk, Magda Wawrzon.

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w Konkursie i mamy nadzieję, że ta przygoda pozwoli dalej rozwijać twórcze talenty !

Nagrody ufundowali – Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych i GBP w Wierzchosławicach, serdecznie dziękujemy.

Bobrowniki Małe, 25.02.2022 r.


Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym na zilustrowanie jednej z przygód Plastusia w oparciu o książkę Marii Kownackiej „Plastusiowy Pamiętnik

  1. Ideą Konkursu jest przybliżenie postaci uwielbianego przez kilka pokoleń najmłodszych Plastusia oraz propagowanie twórczości Marii Kownackiej z okazji 40. rocznicy śmierci autorki, a także rozwijanie umiejętności przedstawiania w pracy plastycznej utworu literackiego, pobudzenie inwencji twórczej , wyobraźni i fantazji oraz  doskonalenie warsztatu plastycznego, poznawanie różnorodnych form i technik  plastycznych
  2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku 5-8 lat, który do 18 lutego 2022 r. złoży pracę w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  3. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice na papierze A-4 (rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka).Praca powinna być zaopatrzona w metryczkę( na odwrotnej stronie pracy): imię i nazwisko
  4. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 25 lutego  2022 r. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  5. Prace nie podlegają zwrotowi i pozostają do dyspozycji Organizatorów. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne wykorzystywanie nadesłanych prac konkursowych w ramach działalności Organizatora.
  6. Do pracy należy dołączyć wypełnione przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenie stanowiące załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.
  7. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *