Konkurs plastyczny pt. „Witaj Pani Wiosno” – rozstrzygnięcie

Wczoraj, w pierwszy dzień wiosny w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych rozstrzygnięto konkurs plastyczny  pt. „Witaj Pani Wiosno!”

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy związanej z wiosną zgodnie z tytułem konkursu z zastosowaniem dowolnej techniki.

Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni dzieci, przenoszenie piękna uroków wiosny na papier oraz umożliwienie dzieciom prezentacje własnych dokonań twórczych. Na konkurs zgłoszono 15 prac, a każda z nich była wyjątkowa, niepowtarzalna, pomysłowa i twórcza, dlatego komisja konkursowa nagrodziła wszystkich uczestników: Antoni Bułat, Emilia Czosnyka, Izabela Gola, Wiktoria Gola, Zuzanna Herman, Kornelia Kogut, Antonina Kowalik, Franciszka Lizak, Karolina, Kinga i Karol Odbierzychleb, Oliwia Padło, Agnieszka Sikora, Julia Starzyk, Milena Wrona.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe i słodki poczęstunek. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowanie za udział w konkursie i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.


 

Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt.” Witaj Pani Wiosno” . Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej związanej z wiosną.Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku od 4-9 lat, który do 10 marca 2023 r złoży pracę w bibliotece.

Szczegóły na plakacie

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *