Konkurs plastyczny „Wiersze Dla Dzieci Doroty Gellner” – Rozstrzygnięty

100x100konkurs Konkurs plastyczny „Wiersze Dla Dzieci Doroty Gellner”
Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na ilustrację do jednej z książek autorstwa Doroty Gellner

Konkurs plastyczny - Wiersze Dla Dzieci Doroty Gellner
  1. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci twórczością Doroty Gellner w 50. rocznicę urodzin autorki popularnych wierszy i piosenek dla dzieci.
  2. Konkurs trwa do 15 marca 2011r. Zakończenie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 21 marca 2011r. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  3. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik w wieku 4 – 9 lat, który do 15 marca złoży pracę w bibliotece. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice w formacie A4.

21 marca 2011 r. w pierwszym dniu wiosny w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu plastycznego ”Wiersze Dla Dzieci Doroty Gellner”.

Spośród 18 prac plastycznych, gdzie najmłodsi czytelnicy przedstawiali swoje spotkanie z wierszami autorki, komisja wyłoniła 6 prac, które zostały wyróżnione i nagrodzone. Nagrodzeni zostali: Dawid Grzybek, Bartosz Matuszczyk, Sebastian Skrabot, Michał Stawarz, Jakub Szczepański, Miłosz Zorek. Najmłodszym dziękujemy za udział w konkursie, życząc dalszych sukcesów rozwijając swoje zdolności i umiejętności plastyczne.


Fotografie: Andrzej Grzybek.

Możesz również polubić…