Konkurs plastyczny z okazji 100. rocznicy urodzin oraz ustanowienia 2020 – Rokiem Św. Jana Pawła II – rozstrzygnięcie

Miło nam poinformować , że 9 czerwca br. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych  odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym na ilustrację wybranej papieskiej pielgrzymki.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Wiktor Stawarz

II miejsce – Julia Szczepańska

III miejsce – Wiktoria Szczepańska

Nagrody ufundowało Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych i  Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach .

 

 

Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację wybranej papieskiej pielgrzymki.

 

 

 

 

  1. Rok 2020 został ogłoszony rokiem św. Jana Pawła II, a 18 maja przypada 100. rocznica jego urodzin, z tej okazji biblioteka zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację wybranej papieskiej pielgrzymki.
  2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku 9-14 lat, który do 30 maja 2020r. złoży pracę w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  3. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice na papierze A-4 (rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka). Praca powinna być zaopatrzona w metryczkę( na odwrotnej stronie pracy): imię i nazwisko, nazwa papieskiej pielgrzymki.
  4. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 9 czerwca 2020 o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  5. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody rzeczowe za I miejsce, II miejsce, III miejsce.

Serdecznie zapraszamy

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *