Konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka – rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt.” Sroczka kaszkę warzyła” został rozstrzygnięty i tuż przed Dniem Dziecka rozdaliśmy nagrody. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli się wyzwania i wykonali piękne prace, nawet jedną przestrzenną .Mamy nadzieję , że kolejne konkursy będą się cieszyły równie dużym zainteresowaniem.

Najlepszymi laureatami okazali się (wymienieni alfabetycznie)

Barczak Karol, Bułat Antoni, Czosnyka Emilia, Goryl Karol, Kowalczyk Szymon, Kowalik Antonina, Odbierzychleb Karol, Odbierzychleb Karolina, Odbierzychleb Kinga, Piotrowska Zuzanna, Sikora Agnieszka, Wawrzon Magda, Wrona Alan, Wrona Milena, Wrona Miłosz. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.


Serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w naszym konkursie plastycznym pt. „Sroczka kaszkę warzyła” z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Prawie każdy zna tę zabawę paluszkową w której krótki wierszyk ilustrowany jest gestami i ruchem rąk.

Wykonaj ilustrację do wiersza-rymowanki, według własnego pomysłu,dowolną techniką i formatem. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni i kreatywności! Na wszystkich Małych Artystów czekają dyplomy i nagrody oraz słodka niespodzianka. Szczegóły na plakacie poniżej.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *