„Mała Książka – Wielki Człowiek”- nowy rok kolejne dyplomy

Kolejni zdobywcy  Dyplomu Małego Czytelnika – Agnieszka Sikora, Aleksandra Chrobak, Filip Rodak, Marcel Szumlański i Artur Kwiecień. Serdecznie gratulujemy

Nowy rok kolejne Dyplomy Małego Czytelnika otrzymali Basia Naklicka, Madzia Wawrzon, Milenka Kozioł  po raz drugi Kinga, Karolinka i Karolek Odbierzychleby, Bartuś Kozioł , po raz drugi Antoś Bułat i Julcia Starzyk. Serdecznie gratulujemy.

Tym razem Dyplom Małego Czytelnika odebrał Antoś Bułat , a Wikusia Gola i  Karolek Goryl odebrali już dyplomy po raz drugi . Serdecznie gratulujemy.

Początek roku zapowiada się obiecująco, kolejni nasi czytelnicy zdobywają Dyplomy Małego Czytelnika – Karolina Odbierzychleb, Kinga Odbierzychleb i Karol Odbierzychleb. Serdecznie gratulujem

Pierwszy Dyplom Małego Czytelnika w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych w tym roku trafił do Krzysia Białego. Serdecznie gratulujemy.

Gratulacje dla kolejnej czytelniczki , która otrzymała Dyplomik Małego Czytelnika tym razem Emilia Czosnyka

Kolejny  Dyplom Małego Czytelnika otrzymała Natalia Buwaj .

Serdecznie gratulujemy

 

Kolejnymi zdobywcami Dyplomów Małego Czytelnika w naszej bibliotece zostali: Wiktoria Gola, Karol Goryl i Zuzanna Herman.

Gratulujemy

 

Miło nam poinformować , że kolejne Dyplomy Małego Czytelnika w bibliotece w Bobrownikach Małych trafiły do Adasia Sikory, Agnieszki Sikory, Zosi Kowalik i Antosi Kowalik. Gratulujemy

W Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych kampania cieszy się dużym powodzeniem i wiele trzylatków otrzymało wyprawki  zasilając szeregi Czytelników, a wytrwali zbieracze naklejek mogą pochwalić się zdobyciem pięknego imiennego dyplomu. Takim dyplomem może pochwalić się już Zuzia Piotrowska.

Mamy już pierwszych uśmiechniętych odbiorców, którzy otrzymali swoje Wyprawki , zasilając szeregi Czytelników biblioteki, a na wytrwałych zbieraczy naklejek, czekają piękne imienne dyplomy.

 


Serdecznie zapraszamy naszych czytelników do przyjścia z dziećmi do Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych. Nasza placówka dołączyła do projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat, podczas pierwszej wizyty w bibliotece otrzymają Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start oraz Kartę Małego Czytelnika.

W Wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych oraz Kartę Małego Czytelnika.  Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu naklejek otrzyma imienny dyplom potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce  jest broszura dla rodziców informująca o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Szczegóły projektu na stronie: http://wielki-człowiek.pl/

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Maria pisze:

    Piękna inicjatywa…Umożliwienie kontaktu z dobrą książką
    od najmłodszych lat gwarantuje prawidłowy rozwój dziecka pod każdym względem.Gratuluję świetnych pomysłów i życzę dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *