Mecz Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe 4:0 Biała w Białej

Kolejny mecz na swym terenie znów kończy się wygraną „Twierdza” w Bobrownikach Małych w tym sezonie jeszcze nie została przez nikogo zdobyta i w tym przypadku nie mogło być inaczej . Drużyna z Białej   dotarła do nas w 7 osobowym składzie. W 3 minucie po asyście Mateusza Noska bramkę zdobywa Patryk Smoleń,  2 minuty później   po strzale Jakuba Karasia  było już 2:0 . Trener przewidując, że mecz nie będzie trwał całych 90 minut dokonał zmian dając szansę młodym piłkarzom wykazać się na boisku ,wszedł Kamil Piwowarczyk i Patryk Turek. W 8 minucie po strzale na bramkę Tomasza Seremeta do odbitej piłki dopada Jakub Karaś i z łatwością trafia do bramki rywala. Na następną bramkę nie kazano nam długo czekać w 10 minucie Jakub Karaś trafia do siatki kompletując hat-tricka. Po tej bramce nie dane było nam już podwyższyć wyniku w 12 minucie bramkarz z Białej doznał kontuzji co sprawiło że mecz został przerwany przez sędziego z powodu zdekompletowania drużyny gości.

Zapraszamy na kolejny mecz Wierzchosławice-Ostrów vs Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe, który odbędzie się   w Wierzchosławicach 28.05.2017 r. (niedziela) o godz. 12:30 .

Skład: 12.Emanuel Rodak, 2.Paweł Fudalej, 3.Piotr Fudalej, 6.łukasz Fudalej, 16.Tomasz Seremet, 7.Sławomir Seremet, 9.Mateusz Fudalej, 10.Mateusz Nosek, 8.Jakub Usarz, 11.Patryk Smoleń, 14.Jakub Karaś.

Rezerwowi: 5.Patryk Turek, 17.Kamil Piwowarczyk.