Nowe książki w bibliotece – Kwiecień 2012

100x100-ksiazkiNowe książki w bibliotece – Kwiecień 2012.

„Kwiaty na poddaszu” – Virginia C.Andrews, to najbardziej poszukiwana książka ostatnich lat !Wciągająca opowieść o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości. Opowieść o ludzkich przekonaniach i wyborach życiowych wartości, balansujących pomiędzy miłością i bogactwem. O szeroko rozumianej miłości, zaufaniu, trosce i wsparciu drugiego człowieka, ale też o cierpieniach, nienawiści i pułapkach czyhających na ludzie życie, pojawiających się w najmniej spodziewanych chwilach…

Kwiaty na poddaszu - Virginia C.Andrews

„Kwiaty na poddaszu” – Virginia C.Andrews

Najbardziej poszukiwana książka ostatnich lat !Wciągająca opowieść o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości. Opowieść o ludzkich przekonaniach i wyborach życiowych wartości, balansujących pomiędzy miłością i bogactwem. O szeroko rozumianej miłości, zaufaniu, trosce i wsparciu drugiego człowieka, ale też o cierpieniach, nienawiści i pułapkach czyhających na ludzie życie, pojawiających się w najmniej spodziewanych chwilach. Książka której się nie da zapomnieć i na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Syn złodziejki - Grażyna Bąkiewicz

„Syn złodziejki” – Grażyna Bąkiewicz

Akcja książki dzieje się w Łodzi. Bohaterem jest chłopiec przenoszony ciągle z sierocińca do innej placówki od jednych opiekunów do drugich. Chłopak czasami widuje swoją matkę. Kocha ją a jednocześnie nienawidzi za takie życie jakie mu zafundowała. Powoli odkrywa powiązania matki z łódzkim światem przestępczym, odkrywa, że matka go chroni. Powieść wielowątkowa, znakomite portrety psychologiczne dziecka, dorosłych uwikłanych w sieć konsekwencji własnych decyzji.

Ostatnie poświęcenie - Richelle Mead

„Ostatnie poświęcenie” – Richelle Mead

To ostatni 6 tom kultowej serii Akademia wampirów,która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród młodzieży. Ten tom różni się od poprzednich, zwłaszcza że bohaterowie skończyli Akademię i są dorośli. Książka pełna akcji , intryg i szukaniem zabójcy królowej, niestety zakończenie musiało kiedyś nadejść a autorka zrobiła to w iście mistrzowski sposób. Jeżeli jeszcze nie przeczytaliście, zróbcie to jak najszybciej.

Możesz również polubić…