Nowe książki w bibliotece – Październik 2013

100x100-ksiazkiNowe książki w bibliotece – Październik 2013.

„KTO JAK NIE JA?” – KATARZYNA KOŁCZEWSKA. Nie lubiła dzieci, nie chciała ich mieć, los zdecydował za nią. Okazuje się że główna bohaterka powieści – Anna jest jedyną osobą, która może przejąć opiekę nad trzyletnią osieroconą Olą. Czy uzależniona od nałogów kobieta, borykająca się z własnymi ogromnymi problemami zdobędzie się na akt poświęcenia dla dobra dziecka a także i dla siebie, czy też dziewczynka będzie musiała zamieszkać w domu dziecka?…

'KTO JAK NIE JA?' –KATARZYNA KOŁCZEWSKA

„KTO JAK NIE JA?” – KATARZYNA KOŁCZEWSKA

Nie lubiła dzieci, nie chciała ich mieć, los zdecydował za nią. Okazuje się że główna bohaterka powieści – Anna jest jedyną osobą, która może przejąć opiekę nad trzyletnią osieroconą Olą. Czy uzależniona od nałogów kobieta, borykająca się z własnymi ogromnymi problemami zdobędzie się na akt poświęcenia dla dobra dziecka a także i dla siebie, czy też dziewczynka będzie musiała zamieszkać w domu dziecka?

Niezwykła, szczera aż do bólu opowieść o trudnej miłości, odpowiedzialności i odnajdowaniu szczęścia w niezwykłych okolicznościach. Takie historie nie potrzebują wielkich słów po prostu trzeba je przeczytać.

Doktor-Sen_Stephen-King,images_product,5,978-83-7839-618-5

„DOKTOR SEN” – STEPHEN KING

Autor ponad pięćdziesięciu książek, które zyskały status światowych bestsellerów – z pewnością nie będzie inaczej i w tym wypadku. „Doktor Sen” to pełna rozmachu opowieść, prezentująca krwawą walkę między dobrem a złem, która zachwyci zarówno miłośników „Lśnienia” jak i tych nowych, którzy dopiero zaczną pochłaniać powieści Kinga.

Kontynuacja bestsellerowego „Lśnienia”!

'GOŁĘBIARKI' – ALICE HOFFMAN

„GOŁĘBIARKI” – ALICE HOFFMAN

Książka amerykańskiej powieściopisarki, która opisuje losy czterech różnych kobiet. Bezbronnych a zarazem niezłomnych dzięki mądrości i przyjaźni, które mają własne sekrety i przeżyły różne dramatyczne historie, łączy je walka o przetrwanie i opieka nad gołębiami pocztowymi, które stanowią jedyny łącznik oblężonej twierdzy ze światem zewnętrznym.
„…Książka piękna i bolesna, ważna pozycja literatury XXI wieku…” – Toni Morrison.

Możesz również polubić…