Od Twojego Walentego – Walentynki 2011

100x100-walentynkiZabawa Walentynkowa dla dzieci zorganizowana 13 lutego 2011 w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych przez Koło Przyjaciół Biblioteki odbyła się w wesołej i serdecznej atmosferze. Walentynki to bardzo sympatyczne święto i warto było przy tej okazji pokazać dzieciom jak ważna jest przyjaźń i bycie dla siebie miłym i serdecznym. Najpopularniejszymi symbolami tego święta to kolor czerwony, który królował na sali jak i słodkie serduszka, którymi wszyscy uczestnicy zabawy byli obdarowywani, a także walentynkowe wierszyki, które zaprezentowali najmłodsi czytelnicy biblioteki: Kubuś Kołodziej, Kacperek Guzy, Sebastianek Skrabot i Michałek Stawarz.

Przy tej okazji laureatce konkursu Czytelnik roku 2010 – Joannie Golec, została wręczona nagroda książkowa.

Super zabawę z dziećmi prowadził pan Krzysztof Judasz. Podziękowania należą się: Pani Józefie Pierzchała, Panu Krzysztofowi Kwiecień Oraz Wójtowi Gminy Wierzchosławice – panu Wiesławowi Rajskiemu.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tej imprezie i swoimi datkami wsparli naszą inicjatywę na rzecz rozwoju Bobrownik Małych.

Organizatorzy imprezy: Koło Przyjaciół Biblioteki w Bobrownikach Małych i Sołtys wsi pan Leszek KatraFotografie: Katarzyna Stawarz i Tomasz Pyrchla.

Możesz również polubić…