„Paczka na Gwiazdkę ” akcja charytatywna – Podziękowanie

Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom  wspierającym akcję Paczka na Gwiazdkę.

Po raz kolejny mogliśmy liczyć na Państwa otwarte i wrażliwe serca, które tak pięknie potrafią dzielić się z innymi. Świąteczne dary trafią do oddziałów onkologicznych ze szpitali z Krakowa i Rzeszowa. Paczki te dostarczą im na pewno wiele radości i uśmiechu na twarzy. Życzymy Wam drodzy Darczyńcy, aby te Święta Bożego Narodzenia oraz w Nowym Roku 2020 dobro, które rozsialiście wróciło do Was ze zdwojoną siłą.

Szczególne podziękowania należą się : gronu pedagogicznemu i całej społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Rudce, KGW ” Bobrowianki” z Bobrownik Małych , mieszkańcom Wierzchosławic i Bobrownik Małych.


W tym roku Stowarzyszenie CASTOR włącza się w akcję „ Paczka na Gwiazdkę” dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii Uniwersytetu Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Możecie Państwo włączyć się do akcji i podarować dzieciom nowe książki, malowanki, gry, maskotki, przybory szkolne dla różnych grup wiekowych od 0-18 lat.

Jeżeli ktoś ma ochotę włączyć się do akcji i wesprzeć zbiórkę , prosimy o przynoszenie rzeczy do Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych do dnia 6 grudnia 2019.

Organizator  Akcji: Komitet Społeczny Na Rzecz Akcji Paczka Na Gwiazdkę. WWW.PACZKANAGWIAZDKE.PL

Plakat AKCJI

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *