Pierwsze Urodziny :)

100x100-bobrownikiCzasem do urzeczywistnienia śmiałego pomysłu wystarczy zaangażowanie i zapał. Takim super pomysłem było założenie strony internetowej , która właśnie obchodzi 1 urodziny. Strona ta jest zbiorem informacji o naszej malowniczej miejscowości nad Dunajcem.


Taka mała ojczyzna na stronach której zamieszczamy wiadomości o instytucjach i organizacjach działających na jej terenie. Staramy się prezentować informacje ważne i mniej ważne, ciekawostki i rozmaite zdjęcia z różnych imprez.

Zdjęcia i informacje mogą zobaczyć wszyscy, także ci, którzy nie są zalogowani w serwisie. Dział NASI PASJONACI ma na celu pokazanie ciekawych ludzi z pasją , świetnym pomysłem jest zbieranie STARYCH ZDJĘĆ, z których tworzymy internetowy album wiejski. Lokalne ZABYTKI ,które znajdują się w okolicy są perełkami architektury którymi warto się pochwalić a ich historie nie zostaną zapomniane Dzięki stronie, BIBLIOTEKA ma możliwość zaprezentowania się jako miejsce otwarte, znane z tego, że dzieje się w niej wiele ciekawych rzeczy, realizująca projekty kulturalne i obywatelskie. LKS i OSP ma możliwość pokazania swoich wszechstronnych osiągnięć w środowisku lokalnym. KSIĘGA GOŚĆI jest miejscem dla Was drodzy internauci. Mamy nadzieję że robimy coś dobrego i jednocześnie promujemy BOBROWNIKI MAŁE.

Dane na dzień 15.10.2010r:

  • ok 900 zdjęć w naszej bazie galerii,
  • 20 zarejestrowanych użytkowników,
  • 3805 unikatowych odwiedzin

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *