Pierwszy multimedialny konkurs językowy w Polsce!

100x100funKonkurs Językowy FunEnglish.pl to pierwszy w Polsce multimedialny konkurs językowy dla dzieci w wieku 6-12 lat. Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy dostęp do komputera, z którego możesz skorzystać zarówno w domu, w szkole, jak i w bibliotece. W dniach 5-11 grudnia zarejestruj się i rozwiąż dostępne zadania konkursowe w ramach I etapu. Konkurs jest otwarty dla wszystkich.

Komputer + Internet + biblioteka = FunEnglish w bibliotece

Konkurs składa się z trzech etapów – podczas każdego z nich czekają zadania urozmaicone nowoczesnymi technologiami. Całość rozgrywa się w Internecie, na stronie http://funenglish.pl/konkurs

  1. Pierwszy etap, czyli eliminacje (5-11 grudnia), polegać będzie na rejestracji oraz wypełnieniu pierwszych zadań konkursowych.
  2. Następnie odbędzie się półfinał (13 grudnia), w którym wybrani uczestnicy zmierzą się z dziesięcioma interaktywnymi ćwiczeniami oraz multimedialną grą.
  3. Najlepszych czeka wielka gra finałowa (15 grudnia).

Zwycięzcy otrzymają edukacyjne nagrody: pakiet kursów e-learningowych do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz szybkiego czytania, gry i puzzle firmy Trefl oraz certyfikaty

Spróbuj Skorzystaj Sprawdzisz się !!!

Pierwszy multimedialny konkurs językowy w Polsce

Pierwszy multimedialny konkurs językowy w Polsce

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *