Plastusiowy Konkurs – rozstrzygnięty

27  lutego br. w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych rozstrzygnięto Plastusiowy Konkurs , tym samym uhonorowana została w 35. rocznicę śmierci  Maria Kownacka , autorka  książki  pt.” Plastusiowy pamiętnik”  w której głównym  bohaterem jest malutki ludzik z plasteliny.

I  miejsce otrzymali:

Ciupek Paulina, Jaworek Julka, Padło Katarzyna, Pałucki Bartosz, Smoleń Oliwia, Stawarz Wiktor, Szczepańska Julka, Szczepańska Wiktoria,

II miejsce otrzymali:

Biała Barbara, Biała Jadwiga, Curyło Gabriela, Fijał Piotr, Kędzior Klaudiusz, Miśtak Wiktoria, Smoleń Mateusz.

Gratulujemy rodzicom i laureatom prac pomysłowości, oryginalności i dokładności w  wykonaniu plastusiów . Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie , piękne  prace są prezentowane na wystawie w bibliotece.

Nagrody ufundowali: Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych, Jolanta Rodak – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Wierzchosławice, kierownik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych.


fot. K.Szczepańska i I.Jaworek


 

  1. Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zaprasza dzieci do udziału w Plastusiowym Konkursie.

 

  1. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci twórczością Marii Kownackiej w 35 rocznicę śmierci autorki.
  2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy czytelnik Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych oraz uczeń Szkoły Podstawowej w Rudce w wieku 7-10 lat, który do 17.02.2017 r. złoży prace w bibliotece.
  3. Zadaniem konkursu jest wykonanie przestrzennej figurki Plastusia [technika i materiał dowolny] głównego bohatera książki Marii Kownackiej pt. „Plastusiowy pamiętnik”.
  4. Zakończenie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 27.02.2017 r. o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  5. Wyróżnione prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wystawie i stronie internetowej www.bobrownikimale.info.

Serdecznie Zapraszamy !!!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *