Przerwa na wspólne czytanie – Kinder Mleczna Kanapka- podziękowanie

Gminna Biblioteka Publiczna  w Wierzchosławicach brała udział w akcji Kinder Mleczna Kanapka”Przerwa na wspólne czytanie”. Akcja wspierająca czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. W konkursie udział wzięło prawie 1000 bibliotek  w okresie od 1-31. 10. 2017 r na nasza bibliotekę internauci oddali prawie 1500 głosów co dało nam  208 pozycję, która niestety nie była już nagradzana ( nagrody otrzymały biblioteki do 120 miejsca).  Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim , którzy odpowiedzieli na nasz apel i  wzięli udział w akcji.


Szanowni  Czytelnicy i nie tylko, Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych  bierze udział w akcji: „Przerwa na wspólne czytanie” organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka  i prosimy o Wasze głosy. Głosować można na naszą bibliotekę, a nagrodami w akcji jest 20 zestawów po 250 książek i pufa do wspólnego czytania oraz 100 zestawów po 50 książek. W tym celu trzeba będzie zarejestrować się na stronie tworząc swoje konto poprzez podanie maila i hasła lub zalogować się przez konto facebook. Głosowanie  rozpoczyna się od dziś tj. 02 .10. 2017r. do 31.10.2017 r. na GBP w Wierzchosławicach codziennie można oddać jeden głos, należy ją wyszukać pod linkiem: https://www.wspolneczytanie.pl/biblioteki.

Możecie zwiększyć nasze szanse na wygraną swoimi głosami! Dzięki Wam możemy powiększyć nasz księgozbiór!

Wspólne czytanie to moment, kiedy rodzic jest w stu procentach skoncentrowany na dziecku. Ma ono wtedy szansę zadawać pytania, wtulić się w ciepłe ramiona rodzica, pobyć z nim sam na sam. To najwyższa wartość, wspaniale budująca poczucie ważności, bycia akceptowanym i rozumianym – podkreśla Marta Żysko-Pałuba, psycholog i ekspert kampanii „Przerwa na wspólne czytanie”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.