Przyłącz się do nas

100x100castorJesteśmy grupą ludzi, zaangażowaną w działaniu na rzecz dobra wspólnego, dążymy do integrowania i aktywizowania społeczności lokalnej oraz promowania naszej miejscowości i jej okolic. W związku z tym, chętnie podejmiemy współpracę z każdym kto ma dobry pomysł, chęci do pracy i pozytywne nastawienie do ludzi.


castor_logo

 

Masz wybór

Jeżeli odpowiada Ci nasz Statut, spełniasz warunki w nim zawarte i chcesz z nami aktywnie działać, możesz wybrać pomiędzy członkostwem zwyczajnym lub wspierającym.
Jeżeli zdecydowałeś się przystąpić do nas, skontaktuj się z nami i skreśl parę słów o sobie. Kolejnym krokiem będzie: wypełnienie deklaracji na podstawie której Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu Cię w nasze szeregi. Od tej chwili możesz działać w Stowarzyszeniu Rozwoju Bobrownik Małych CASTOR.

Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zostać członkiem stowarzyszenia możesz wesprzeć nas pomysłem, finansowo lub rzeczowo oraz merytorycznie ( np. przy pisaniu i realizacji projektów). Jeżeli chcesz wesprzeć nas finansowo, potrzebne informacje znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Możesz również polubić…