Razem dla Martynki , okaż serce przyjdź – podziękowanie za udział w Kiermaszu

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy wzięli udział w kiermaszu charytatywnym nawet pośrednio z Anglii, pomagając w leczeniu i rehabilitacji 3-letniej Martynki Pytko z Bobrownik Małych.

Dzięki dobrym sercom oraz Państwa hojności w Bobrownikach Małych udało się zebrać kwotę 4686 zł, w Rudce 2005 zł, w Komorowie 1945 zł. Łącznie zebrano 8636 zł. i taką kwotę przekazałyśmy rodzicom.

Serdecznie dziękujemy, koleżankom ze Stowarzyszenia CASTOR, KGW „Bobrowianki” z Bobrownik Małych, KGW „Nad stawem” z Rudki, KGW z Komorowa, osobom które nie należą do żadnej z wymienionych organizacji ale z dobroci serca upiekły pyszne ciasta, Annie Golec, Marcie Wilk, Bożenie Czuj, Natalii Kowalik, Angelice Stefańskiej-Szal, Marcie Durdek, Marioli Kabat, członkini Klubu Senior 60+ za piękne ozdoby świąteczne.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Darczyńcom, przedstawicielom Gminy Wierzchosławice, Andrzejowi Mrozowi -Wójtowi Gminy, Irenie Kowal- Sekretarz Gminy, Małgorzacie Moskal-Przewodniczącej Rady Gminy, Mieczysławowi Liszka-Radnemu  Gminy, Marii Lech- Radnej Gminy,Nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej w Rudce, Sołtysowi  Bobrownik Małych, Proboszczowi Parafii Rudka oraz wszystkim wspaniałym mieszkańcom Bobrownik Małych, Rudki i Komorowa za przekazanie środków finansowych.

Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że nie jest Wam obojętny los innych, utwierdziliście nas w przekonaniu, że jesteście ludźmi wrażliwymi. Niech dobroć wróci do Was podwójnie.

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa………..wtedy proste –  DZIĘKUJĘ – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

fot. Joanna Golec


Stowarzyszenie CASTOR, KGW z Bobrownik Małych, Rudki i Komorowa serdecznie zapraszają na charytatywny kiermasz świąteczny , który odbędzie się w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych i Rudce w czwartek 1 kwietnia 2021 w godz. od 10:00 do 14:00 i w piątek 2 kwietnia od 10:00 do 11:00 w Domu Ludowym w Komorowie.

Dochód ze sprzedaży pysznych ciast i ciasteczek zostanie przekazany na rzecz chorej Martynki Pytko z Bobrownik Małych. Mimo wyjątkowych warunków panujących w tym roku, które nie ułatwiają naszej działalności nie ustajemy w pomaganiu innym.  Przebieg tej akcji będzie odbywał się  z zachowaniem reżimu sanitarnego  wierzymy, że mimo takiej sytuacji uda nam się wspólnie zrobić coś dobrego.

Serdecznie zapraszamy ilość ciast ograniczona !!!

Okaż serce

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *