Razem dla Martynki , okaż serce przyjdź – podziękowanie za udział w Kiermaszu

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy wzięli udział w kiermaszu charytatywnym nawet pośrednio z Anglii, pomagając w leczeniu i rehabilitacji 3-letniej Martynki Pytko z Bobrownik Małych.

Dzięki dobrym sercom oraz Państwa hojności w Bobrownikach Małych udało się zebrać kwotę 4686 zł, w Rudce 2005 zł, w Komorowie 1945 zł. Łącznie zebrano 8636 zł. i taką kwotę przekazałyśmy rodzicom.

Serdecznie dziękujemy, koleżankom ze Stowarzyszenia CASTOR, KGW “Bobrowianki” z Bobrownik Małych, KGW “Nad stawem” z Rudki, KGW z Komorowa, osobom które nie należą do żadnej z wymienionych organizacji ale z dobroci serca upiekły pyszne ciasta, Annie Golec, Marcie Wilk, Bożenie Czuj, Natalii Kowalik, Angelice Stefańskiej-Szal, Marcie Durdek, Marioli Kabat, członkini Klubu Senior 60+ za piękne ozdoby świąteczne.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Darczyńcom, przedstawicielom Gminy Wierzchosławice, Andrzejowi Mrozowi -Wójtowi Gminy, Irenie Kowal- Sekretarz Gminy, Małgorzacie Moskal-Przewodniczącej Rady Gminy, Mieczysławowi Liszka-Radnemu  Gminy, Marii Lech- Radnej Gminy,Nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej w Rudce, Sołtysowi  Bobrownik Małych, Proboszczowi Parafii Rudka oraz wszystkim wspaniałym mieszkańcom Bobrownik Małych, Rudki i Komorowa za przekazanie środków finansowych.

Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że nie jest Wam obojętny los innych, utwierdziliście nas w przekonaniu, że jesteście ludźmi wrażliwymi. Niech dobroć wróci do Was podwójnie.

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa………..wtedy proste –  DZIĘKUJĘ – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

fot. Joanna Golec


Stowarzyszenie CASTOR, KGW z Bobrownik Małych, Rudki i Komorowa serdecznie zapraszają na charytatywny kiermasz świąteczny , który odbędzie się w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych i Rudce w czwartek 1 kwietnia 2021 w godz. od 10:00 do 14:00 i w piątek 2 kwietnia od 10:00 do 11:00 w Domu Ludowym w Komorowie.

Dochód ze sprzedaży pysznych ciast i ciasteczek zostanie przekazany na rzecz chorej Martynki Pytko z Bobrownik Małych. Mimo wyjątkowych warunków panujących w tym roku, które nie ułatwiają naszej działalności nie ustajemy w pomaganiu innym.  Przebieg tej akcji będzie odbywał się  z zachowaniem reżimu sanitarnego  wierzymy, że mimo takiej sytuacji uda nam się wspólnie zrobić coś dobrego.

Serdecznie zapraszamy ilość ciast ograniczona !!!

Okaż serce

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *