Równać Szanse 2011

100x100rownac_szanseStowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych „CASTOR” laureatem konkursu grantowego „Równać Szanse 2011”Kilka dni temu Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych „CASTOR” podpisało umowę dotacyjną z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży. Koordynatorem programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności „Równać Szanse 2011” została Dorota Katra.


W ramach projektu „Nasze Bobrowniki” autorstwa Franciszka Wrony zostaną zorganizowane min. warsztaty fotograficzne oraz internetowy konkurs z nagrodami na najładniejsze zdjęcie wykonane przez uczestników kursu. Istotnym celem programu będzie rozpowszechnienie wiedzy o historii i tradycji regionu.

Przyznana kwota dofinansowania w wysokości 7000 zł, w znacznej części przeznaczona zostanie na zorganizowanie warsztatów i zakup niezbędnego sprzętu komputerowego. Wartość ogólna całego przedsięwzięcia zamyka się kwotą 9100 zł.

Sukces naszego Stowarzyszenia jest tym większy, że na konkurs nadesłano z całego kraju 512 wniosków. Decyzją Komisji Ekspertów Programu, tylko 107 organizacji otrzymało dofinansowanie, w tym 8 z Małopolski. Projekt nasz będzie realizowany od stycznia do lipca 2012 roku.

O szczegółach programu i naborze uczestników poinformujemy niebawem.

fundacja_logo castor_logo f_dzieci_logo

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *