Spotkanie z ks. Arkadiuszem Nowakiem SMA

Spotkanie z ks. Arkadiuszem Nowakiem SMA	Trwające jeszcze wakacje są dla nas okresem radosnego wypoczynku, a dla niektórych również momentem poznawania ciekawych ludzi. Odwiedzamy najróżniejsze zakątki Polski i świata. Prawdopodobnie, nikt z nas nie miał okazji dotrzeć do miejsc, gdzie radio i telewizja jeszcze długo będą niedostępne, a życie toczy się w rytm bezwzględnej przyrody. W takie regiony świata docierają najczęściej tylko podróżnicy i wytrwali misjonarze, zmagający się z biedą i trudem pokonywania ogromnych odległości. Niosą wiarę i nadzieję, a poprzez codzienną pracę i życie wśród ludów Afryki poznają ich kulturę.

Jednym z takich podróżników wiary jest ksiądz Arkadiusz Nowak ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich.  Mimo licznych obowiązków, zgodził się spotkać z nami i opowiedzieć o swej  codziennej misjonarskiej posłudze. Podczas spotkania, ksiądz Arkadiusz zaprezentuje oryginalne, wykonane przez siebie zdjęcia. Wzbudzą one z pewnością ogromne zainteresowanie, a może pobudzą do głębszej refleksji.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 1 września 2013r., w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych. Zaczynamy o godzinie 17.00. Wystąpi również schola „GETSEMANI” z atrakcyjnym repertuarem wokalnym.

Po spotkaniu będzie można wspomóc dzieło misyjne, poprzez nabycie książki „Opluty przez Boga” oraz złożyć ofiarę serca. Cena książki wynosi 25 zł – jeżeli chcesz poznać duszę Czarnego Lądu koniecznie musisz ją mieć.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Przyjdźcie, bo naprawdę warto.

 

  WSTĘP WOLNY.

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych „CASTOR”.

plakat misyjny(1)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *