Sukcesów ciąg dalszy……

W dniach 29.01-1.02 w XIV Międzynarodowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym które odbyły się w Bielsku Białej ratownicy z naszego regionu odnieśli kolejny sukces.

Spośród 33 załóg biorących udział w zawodach tarnowscy ratownicy zajęli II i III miejsce. Było to tym bardziej spektakularne wydarzenie ponieważ nie często zdarza się aby dwie drużyny z jednego miasta stanęły na podium.

Gratulacje szczególnie należą się zdobywcom drugiego miejsca a mianowicie naszemu mieszkańcowi Andrzejowi Ciupek oraz jego kolegom z zespołu Bartoszowi Białoń oraz Jakubowi Bryndal. Są to bardzo zdolni młodzi ludzie dla których ratownictwo jest pasją a nie tylko sposobem zarabiania na życie. Andrzej wraz z kolegami nie pierwszy już raz udowodnili, że nie mają sobie równych. Aby móc stanąć na podium poświęcali swój wolny czas na ćwiczenia by jak najlepiej reprezentować Powiatową Staję Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie. Dzięki ich determinacji tarnowskie pogotowie od lat utrzymuje się w czołówce najlepszych ekip medycznych w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ich sukcesu a w szczególności samym zwycięzcom, za trud włożony w przygotowania do mistrzostw i tym samym życzymy im powodzenia w kolejnych zawodach.

Z pozdrowieniami dla wszystkich znajomych biorących udział w zawodach

Magdalena Ciupek

My także dołączamy się do życzeń i gratulacji, życzymy oczywiście dalszych sukcesów   i nie ukrywamy , że jesteśmy dumni z naszego rodaka. Najlepsi z najlepszych. Gratulacje !

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *