Św. Mikołaj z pomocnikami zawita do Bobrownik Małych – fotorelacja

Spotkanie z Mikołajem w wydaniu Bobrowskim

Święty Mikołaj i Panią Mikołajową przybyli do Bobrownik Małych w niedzielę 5 grudnia w samo południe . Nawet jeśli dorośli w Mikołaja już raczej nie wierzą to i tak z radością towarzyszyli swoim milusińskim  w tym miłym spotkaniu. Dzieci witały Mikołaja radośnie, wierszami , ciasteczkami a nawet laurkami. Pomimo tego , że jest on ostatnio bardzo zapracowany obdarował prezentami 88 dzieci ! spełniając ich marzenia i ten nieustający uśmiech na ich twarzach to było coś na co warto było czekać.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy nam pomogli w organizacji spotkania mikołajkowego tj.:  Michałowi i Angelice Stefańskiej Szal właścicielom zaprzęgu konnego  z bryczką ,Patrycji  Radoch i Markowi Seremetowi powożącym zaprzęgiem, druhom  OSP Bobrowniki Małe Bogdanowi Rodakowi, Ryszardowi Miśtakowi, Januszowi Katra, Krzysztofowi Sikora oraz Michałowi Stawarzowi za oprawę muzyczną .  W tej wspaniałej akcji udział wzięły  Katarzyna Stawarz,  Leokadia Miśtak,  i Dorota Katra .

Do zobaczenia za rok !

fot. Krzysztof Sikora

 

5 grudnia od godz. 12.00 po Bobrownikach Małych i Dobczycach będzie jeździł św. Mikołaj z pomocnikami, rozwożąc prezenty grzecznym dzieciom

Prosimy rodziców o wspomożenie świętego w sobie wiadomy sposób.

Wszelkie informacje u sołtysa Bobrownik Małych lub w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych do 1 grudnia 2021 r.

Do zobaczenia

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.