Świąteczny klimat w centrum Bobrownik Małych – galeria

Już stroimy naszą choinkę, pierwsze ozdoby wykonane przez Damianka Kordelę , Filipka Mroza, Zuzię Herman  Karinkę Mężyk i Zosię Molczyk  już wiszą. Mamy nadzieję, że dziecięca radość towarzysząca z faktu ubierania świątecznego drzewka dalej w Was drzemie i jest niezłą frajdą. Czekamy na więcej, choinka pomieści jeszcze dużo ozdób a przesyłane od Was zdjęcia będą tworzyć naszą świąteczną galerię.


Jak co roku o tej porze organizowaliśmy konkurs na ozdoby choinkowe , zdobiły one później choinkę, która stała w centrum wioski i cieszyła swoim wyglądem mieszkańców. Z powodu ograniczeń w organizowaniu konkursów i zabaw , mamy dla Was drogie dzieci propozycję !

Choinka i w tym roku stanie w centrum naszej wioski w związku z tym sołtys Dorota Katra i Stowarzyszenie CASTOR zwracają się do wszystkich dzieci o wykonanie dowolnej ozdoby choinkowej  z materiału wodoodpornego i z pomocą rodziców powieszenie jej na choince. Stroić drzewko bożonarodzeniowe  ofiarowane przez Janusza Katrę  będzie można już w  pierwszych dniach grudnia, tworząc świąteczny klimat w centrum wioski. Zróbcie zdjęcie z wykonaną ozdobą w trakcie wieszania i prześlijcie na adres gbp.bm@op.pl . Wasze fotki umieścimy w galerii naszej strony www.bobrownikimale.info . Wspólne ubieranie choinki to doskonała okazja aby podczas przedświątecznego zabiegania znaleźć chwilę czasu by razem przeżywać radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 

Liczymy na Was w kontynuowaniu naszej tradycji , życzymy owocnej pracy i świetnej zabawy !!!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *