Tomasz Kukułka – uczestnik teleturnieju 1 z 10

1z10-logoDo udziału w grze „Jeden z Dziesięciu” zmotywowała mnie chęć sprawdzenia się w teleturnieju i zobaczenia telewizji od kuchni. Wybrałem ten teleturniej ponieważ są w nim jasne zasady kwalifikacji i udziału.

Zanim doszło do nagrania programu w Lublinie pojechałem na eliminacje do Warszawy. Tam otrzymałem 20 pytań z których poprawna odpowiedź na 15 gwarantowała udział w programie.
Po pół roku od eliminacji dostałem zaproszenie do Lublina na właściwe nagranie.
Na miejscu zostały nam wyjaśnione zasady programu, niezbędne formalności, stylizacja i rozpoczęliśmy nagranie. Dalsze losy można było już zobaczyć w TVP 2 :).

https://www.youtube.com/watch?v=jzuDlFPgs70

Ogólnie udział był dla mnie ciekawą przygodą i zdobyciem nowych doświadczeń jak również okazją do poznania ciekawych osób w tym prowadzącego program, który okazał się bardzo sympatyczną osobą.


1z10_2
1z10

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. Marek pisze:

  Tomek, już na lekcjach matematyki wiedziałem, że z ciebie nie lada mózg!

 2. Leszek Guzy pisze:

  Tomek wielkie gratulację. Gratulowałem bezpośrednio po nagraniu, gratuluję jeszcze raz. Lublin sprzyja w odnoszeniu sukcesów Bobrowiakom. 🙂

  Pozdrawiam
  Leszek

 3. Z.Kabat pisze:

  serdecznie gratuluje – jak się dziś dowiedziałem od babci łączą nas więzy rodzinne – pozdrawiam serdecznie w związku z tym całą rodzinę

 4. Banek Mieczysław- " Bobrowiak" pisze:

  Gratuluje siostrzeńcowi – pierwszy bobrowiak w Teleturnieju ogólnopolskim. Tomek uzupełnij wiadomości z geografii i historii starożytnej na te dwa pytania bym odpowiedział na trzecie o nazwie zawodów – nie.
  Pozdrawiam MB – Wujek

 5. Bóbr pisze:

  nieźle, nieźle, gratulacje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *