Ty też nakręć się dla Martynki – dziękujemy i czekamy na więcej

Dziękujemy wszystkim, którzy chcą pomagać i wrzucają do naszego serca nakrętki. Odzew był tak duży, że w sobotnie popołudnie serce zostało opróżnione, uzyskując 5 worków nakrętek za co serdecznie dziękujemy mieszkańcom Bobrownik Małych i okolicznym wioskom.

Puste serduszko czeka na Was. Wrzucając nakrętki , zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie i prześlijcie na adres gbp.bm@op.pl , będziemy wspólnie tworzyć galerię dobroczynności , która  będzie  pamiątką naszego wspólnego dzieła.  

Stowarzyszenie CASTOR przygodę ze zbieraniem nakrętek rozpoczęło już w 2011 r. wówczas 9400 kg tego „niepozornego surowca” udało się zebrać na rzecz Julci. Kontynuując dobre nawyki przez kolejne lata przekazywaliśmy nakrętki na różne akcje charytatywne.

Dziś przyszedł czas na metalowe  serce do którego wszyscy możemy wrzucać plastikowe nakrętki, które zamiast trafić do kosza, mogą otrzymać drugie życie w ten sposób dołączymy do ogólnopolskiej akcji zbierania nakrętek. Tym razem chcemy pomóc trzy letniej Martynce Pytko z Bobrownik Małych, która urodziła się z wrodzoną i złożoną wadą serca, cierpi na obustronne głęboki niedosłuch, zmysłowo-nerwowy rozszczep podniebienia, zez jawny, porażenie lewej struny głosowej. 

Czerwone serce stoi obok sklepu GS w Bobrownikach Małych.

Serdecznie dziękujemy Mieczysławowi Lechowiczowi i Łukaszowi Lechowiczowi za bezinteresowne wykonanie serca, dziękujemy także Marcinowi Stawarzowi, Krzysztofowi Durdkowi  i Januszowi Katra. Słowa podziękowania kieruję także do prezes GS w Wierzchosławicach Pani Edycie Błażewicz za użyczenie terenu na którym to serduszko może stać.

WRZUĆ NAKRĘTKĘ POMÓŻ DZIECKU

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *