W gościnnym Zasowie

zasów1Na zaproszenie Stowarzyszenia „Zasowianki” oraz Dyrekcji ZSP w  Zasowie w gminie Żyraków, powiecie dębickim województwa podkarpackiego.  członkowie naszego stowarzyszenia wzięli  udział w spotkaniu okolicznościowym.

W części artystycznej wystąpili uczniowie z ZSP w Zasowie, przedstawiając Jasełka Bożonarodzeniowe, dzieci zaprezentowały niezwykłe umiejętności oraz talent aktorski. Spotkanie miało także na celu wymiany informacji , zdobycia wiedzy i doświadczeń oraz wzajemnej współpracy regionalnej. Było uroczyście , przyjemnie i wesoło za co z wielką przyjemnością składamy gorące podziękowania na ręce Prezes Stowarzyszenia – Pani Renacie Przydzielskiej i Dyrektor ZSP – Pani Bożenie Osocha. Życzymy pomyślności w realizacji zamierzeń, ciągłej inspiracji w podejmowaniu dalszych ambitnych wyzwań.

Za okazaną pomoc w realizacji wyjazdu bardzo dziękujemy Wójtowi Gminy Wierzchosławice Panu Zbigniewowi Drągowi .


fot. Tomasz Pyrchla

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Renata Przydzielska pisze:

    Witam Stowarzyszenie CASTOR. Z wielką przyjemnością przeczytałam relację z naszego spotkania.Cieszę się, że jest miło wspominane. Mam nadzieję, że z czasem zacieśnimy naszą współprace i przyjaźń. Pozdrawiam. Renata Przydzielska i ZASOWIANKI .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *