Wieczór kolęd i pastorałek

100x100koledyRozpoczęcie nowego roku to doskonała okazja do wspólnego kolędowania i kontynuowania nastroju świąt Bożego Narodzenia oraz świętowania Dnia Babci i Dnia Dziadka.
21 stycznia 2012 r. w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych wystąpili: Zespół Muzyczny działający pod patronatem Firmy Bruk-Bet z Niecieczy, najmłodsi czytelnicy biblioteki w Bobrownikach Małych oraz oddział przedszkolny Oa ze Szkoły Podstawowej w Rudce pod opieką pani Marii Padło.

Uroczystości rozpoczął występ dzieci na który złożyły się wiersze i piosenki oraz życzenia dla wszystkich Babci i Dziadków z okazji ich Święta. Mali artyści po zakończeniu swego występu częstowali wszystkich słodką niespodzianką.

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Muzycznego pod dyrekcją pana Jana Sanek trwający prawie godzinę, dostarczył licznie zgromadzonej publiczności wiele wrażeń i wzruszeń, tym bardziej iż do wspólnego śpiewu ostatniej kolędy zespół zaprosił także słuchaczy oraz przyłączył się do życzeń i wspólnego odśpiewania „Sto lat…” świętującym. Wszystkie utwory nagradzane były gromkimi brawami.

Na zakończenie koncertu w imieniu organizatorów słowa uznania dla wszystkich artystów przekazała pani Dorota Katra, dziękując za tak udany występ, życząc Zespołowi i dzieciom dalszych sukcesów i satysfakcji z artystycznych dokonań.
Organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych CASTORZdjęcia: Katarzyna Stawarz, Aneta Skrabot, Jadwiga Chudzikiewicz, Tekst: Dorota Katra

Możesz również polubić…