Zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Charytatywny- podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas świątecznego kiermaszu charytatywnego zorganizowanego w celu zbiórki środków na kontynuację leczenia i rehabilitacji Karolinki Buś z Komorowa .Osoby nabywające pyszne wypieki i piękne ozdoby wspierały dobrym słowem i uśmiechem.

Dzięki Państwa hojności udało się zebrać  18.165 zł i taką kwotę przekazałyśmy mamie  Karolinki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami z wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzeniu kiermaszu w dn. 14.04.2022 r. w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych, Rudce i Komorowie. Paniom z  KGW „Bobrowianki” z Bobrownik Małych, KGW „Nad stawem” z Rudki, KGW z Komorowa, ze  Stowarzyszenia Inicjatywy Społeczne w Wierzchosławicach, koleżankom ze Stowarzyszenia CASTOR – Jadwiga Kwiecień, Katarzyna Stawarz, Aneta Skrabot, Danuta Wrona, Leokadia  Miśtak, Jolanta Rodak,. Paniom – Anna  Golec, Marta Durdek, Mariola  Kabat, Angelika Stefańskiej-Szal, Katarzyna Odbierzychleb, Bożena Czuj ,Ewelina  Dulian, Anna Kuczera, Kazimiera  Kurczab, Dorota Katra- sołtys Bobrownik Małych.

Podziękowania należą się wszystkim wspaniałym  Darczyńcom:

Łącki Bank Spółdzielczy w Łącku, pracownicy  Łąckiego Banku Spółdzielczego w Tarnowie, a w szczególności Pani Kinga Kozioł , Pani Maria Lech- radna Gminy Wierzchosławice, Pani Kinga Skórka Sklep Motoryzacyjno- Chemiczny w Wierzchosławicach, Pani Apolonia Bodziuch,  Pani Anna Zuziak, Pan Jacek Bryl – prezes Stowarzyszenia Inicjatywy Społeczne w Wierzchosławicach,  Ks. Piotr Gawełda.

Wasze serca i wrażliwość wywołują uśmiech na twarzach tych, którzy cierpią. Życzymy wszystkim, aby dobro, którym obdarzyliście innych, wróciło do Was wielokrotnie. By zawsze na twarzach gościł słoneczny blask , miłość, ciepło i czułość.

-Dziękujemy !

Nie zawiedliście…….


Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Bobrownik Małych, Komorowa i Rudki serdecznie zapraszają na Świąteczny Kiermasz Charytatywny , z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitacje półtorarocznej   Karolinki Buś z Komorowa.

U Karolinki potwierdził się zespół Kabuki rokowania są trudne bo każde dziecko ma różne problemy zdrowotne. Karolinka jest pod opieką neurologa, laryngologa, okulisty, kardiologa, gastrologa, diabetologa, imunolog, rehabilitantów i neurologopedy. Obecnie jest karmiona sondą dlatego jest pod opieką neurologopedy i jest podawana elektrostymulacji i to jest wszystko prywatnie. Karolinka jest opóźniona psychoruchowa i wymaga opieki specjalistów. Rehabilitowana jest raz w tygodniu prywatnie i na NFZ, od nie dawna jak się ja posadzi to chwilę sama siedzi.

 Kiermasz odbędzie się 14 kwietnia ( czwartek)  od godz. 10:00

  • Dom Ludowy w Bobrownikach Małych
  • Dom Ludowy w Rudce
  • Remiza OSP w Komorowie.

 Zapraszamy do nas po zakup pysznych domowych ciast, Karolinka czeka na Waszą  pomoc.

Pamiętajmy, że ilość ciast jest ograniczona.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *