Dzień Kobiet w Bobrownikach Małych

W dniu 12 marca 2023 r. w Domu Ludowym w Bobrownikach małych świętowaliśmy Dzień Kobiet i Mężczyzn. W tym roku prawdziwą ucztę muzyczną podarowały nam dwa zespoły z Żyrakowa – Gminny Zespół Artystyczny „Po Naszemu” i  Zespół Muzyczny „Agencja Srebrna”.

Niedzielny występ był wyjątkowym wydarzeniem. Występy  artystów zostały nagrodzone gromkimi brawami zgromadzonej publiczności, która nie kryła zadowolenia. Na zakończenie uroczystości popłynęły życzenia okolicznościowe od zacnych gości – Wicestarosty Powiatu Tarnowskiego Pana Jacka Hudymy i Wójta Gminy Wierzchosławice Pana Andrzeja Mroza oraz Sołtysa wsi Pani Doroty Katry. Wśród zaproszonych gości przybyli Radna Gminy Wierzchosławice Pani Maria Lech oraz Przewodnicząca KGW „Bobrowianki” Pani Danuta Szumlańska.

Serdeczne słowa podziękowania za doznania artystyczne, za czas spędzony w miłej atmosferze kierujemy do obu zespołów do wszystkich, którzy odpowiedzieli na zaproszenie do udziału we wspólnej uroczystości i do organizatorów koleżanek i kolegów Stowarzyszenia Castor. Serdecznie dziękujemy.

fot. Katarzyna Stawarz

 

Sołtys i Rada Sołecka Bobrownik Małych oraz Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych serdecznie zapraszają wszystkich  Mieszkańców  Gminy Wierzchosławice na obchody Dnia Kobiet które odbędą się w niedzielę 12 marca 2023 r. o godz. 16:00 w Domu Ludowym w Bobrownikach Małych.

W programie :

  • Występ Gminnego Zespołu Artystycznego „Po Naszemu” z Żyrakowa
  • Występ Zespołu Jazzowego Agencja Srebrna

Zapewniamy dobrą zabawę .Serdecznie zapraszamy.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *