Zaproszenie na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka – relacja

100x100-dzien-babci-i-dziadkaW Domu Kultury w Bobrownikach Małych z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyła się miła uroczystość. Sala zapełniła się uśmiechniętymi i dumnymi gośćmi, którzy na zaproszenie tak licznie odpowiedzieli przyjmując muzyczne i literackie laurki przygotowane specjalnie dla nich.

Na scenie wystąpiły: przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Rudce pod kierunkiem wychowawczyni Marii Padło, chór szkolny „Angel Voice” ze Szkoły Podstawowej w Rudce pod dyrekcją Katarzyny Sroki. Popisowy występ dały też kabarety „Zez” i „Pstryk” z Łapanowa z opiekunem Piotrem Musiałem.

Występy sprawiły wszystkim niezwykłą radość o czym świadczyły gromkie brawa i  chóralny śmiech. W trakcie występów zacnych gości częstowano słodkościami.

Szczególne podziękowania za pomoc organizacyjną należą się Wójtowi Gminy Wierzchosławice Zbigniewowi Drągowi i Radnej Gminy Wierzchosławice Jolancie Rodak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:


fot. Tomasz Pyrchla


 

fot. Piotr Musiał


fot. Monika Kwiecień


Sołtys, Radna Gminy Wierzchosławice,Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych

Serdecznie zapraszają

Wszystkich  Państwa

na imprezę artystyczną, która odbędzie się 25 stycznia 2015 r./niedziela/  o godz. 15.00 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W programie wystąpią:dzieci z oddziału przedszkolnego i chór „Angel Voice” ze  Szkoły Podstawowej w Rudce, zespół kabaretowy z Łapanowa.

Zapraszamy i Życzymy Niezapomnianych Wrażeń  !!!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *