Dzień Kobiet w Bobrownikach Małych

tulipan 1W sobotę 12 marca 2016 roku w sali Domu Kultury w Bobrownikach Małych odbył się koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Swojacy” z Wierzchosławic z okazji  Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn.


Sołtys Bobrownik Małych Leszek Katra, Wójt Gminy Wierzchosławice Zbigniew Drąg i Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tarnowskiego Jacek Hudyma  złożyli serdeczne życzenie wszystkim Kobietom przybyłym na koncert.  Cieszyliśmy się także obecnością Stowarzyszenia „Zasowianki”  z Zasowa na czele z prezes Renatą Przydzielską , Stowarzyszenia „Wolanki”  z Woli Wielkiej na czele z prezes stowarzyszenia Stanisławą Pyrek, Przewodniczącego Rady Gminy Artura Jasińskiego, Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Jolanty Rodak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudce Barbary Gawlik oraz Księdza Proboszcza parafii w Rudce Bogusława Maciaszka. Życzenia, śpiew i miła atmosfera jaka panowała podczas koncertu, zapewniła wszystkim uczestnikom chwile radości i uśmiechu.

Serdecznie dziękujemy za pomoc organizacyjną Wójtowi , Przewodniczącemu i Wiceprzewodniczącej Rady Gminy Wierzchosławice.

Zapraszamy serdecznie już dziś do Domu Kultury w Bobrownikach Małych na VI edycję „Akcji oddawania krwi” z przeznaczeniem dla dzieci leczonych onkologicznie w dniu 22 maja br/ niedziela/ na „Trzy w jednym” czyli imprezę okolicznościową z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca w dniu 28 maja br /sobota/ oraz  2 lipca br. od godz. 14:00 na VI edycję „Dnia Bobra 2016″ dla nas szczególną ponieważ wówczas obchodzić będziemy 5 – lecie działalności Stowarzyszenia CASTOR.


fot. Paulina Pyrcha

fot. Monika Kwiecień


Serdecznie zapraszamy na program artystyczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Swojacy” z Wierzchosławic z okazji Dnia Kobiet  do  Domu Kultury w Bobrownikach Małych.

12 marca 2016 /sobota/, godz. 16:00

sala Domu Kultury w Bobrownikach Małych.

dzien kobiet

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *