Zostań św. Mikołajem – podziękowanie

W imieniu organizatorów akcji  oraz wychowanków Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Strzyżowie pragniemy  złożyć płynące z głębi serca, serdeczne podziękowania za przekazane dary rzeczowe dla dzieci. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serce i życzliwość którą od Państwa otrzymaliśmy. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca, który uświadomił nam, iż mamy wielu Przyjaciół na których możemy zawsze liczyć. Dzięki Państwa darom przyczyniliśmy się do radości i uśmiechu na twarzach podopiecznych Domu Dziecka w Strzyżewie.


W tym roku Stowarzyszenie Castor  włącza się w akcję pomoc dla Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Strzyżowie.Proponujemy luźne zakupy, w sensie nie  paczki – a kilka kosmetyków np.: płyny do kąpieli , szczoteczki i pasty do zębów, dezodoranty, szampony, żele do włosów,  może jakieś drobne malowidła dla dziewczynek  aby się ucieszyły itp.  Przedział wiekowy to 7-18 lat, najwięcej 10-18 lat  (na co kogo stać) może to być jedna, dwie rzeczy,  gdyż później z Waszych podarunków  zostaną wykonane paczki i zawiezione dla  dzieci. W tym roku również mile widziane pampersy rozmiar 7-14 kg  ze względu na to, że jedno z dzieci jest niepełnosprawne.
Jeżeli ktoś ma ochotę włączyć się do akcji prosimy o przynoszenie rzeczy do Biblioteki Publicznej w Bobrownikach Małych do dnia 5 grudnia.
Już dzisiaj dziękujemy wszystkim chętnym za pomoc i dobre serce dla drugiej osoby.

Katarzyna Stawarz

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *